Reklama

Panie radny, gdzie pan jest?

25/10/2016 09:48
W tym roku w gminie Stężyca odbyły się cztery posiedzenia radnych. Na większości z nich brakowało Józefa Stelmasiewicza. W biurze rady dowiedzieliśmy się, że rajca ze Stężycy obecny był tylko raz. - W styczniu - informuje Teresa Sadurek z urzędu gminy. Absencja na sesjach to nie jedyny jego "grzech". Jako członek komisji oświaty, na pięć posiedzeń w roku 2016 pojawił się 3 razy. Na ostatnim nie zabawił długo. Nie pojechał z pozostałymi radnymi na objazd do Paprotni, Pawłowic i Rokitni. Nie przeszkodziło to, aby dietę za posiedzenie wziął.

Czy i jak radny Stelmasiewicz wytłumaczy się ze swoich nieobecności przeczytacie państwo w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Marco - niezalogowany 2017-03-28 20:20:14

    Może zatruł sie szambem co mieszkańcy Nadwiślanki leją na pola

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości