Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Czarny, czy nie zauważyłeś, że w Rykach patrzy się co by tu jeszcze sprzedać?
don pedro, przepraszam, aktualnie brat pete. Okaż swoje niezadowolenie i tożsamość między innymi z takim panem co dzień 13 grudnia 1981 roku i stan wojenny nazwał wydarzeniem kulturalnym i zorganizuj w Rykach marsz nieposłuszeństwa wobec obecnej władzy.Zapewne nie będziesz sam, bo tych co im Rząd odchudził portfele też nie zabraknie. Najwyższy czas żebyś sobie WBIŁ do głowy, że kilkanaście lat robienia przekrętów na różnych szczeblach władzy trzeba rozliczyć.
A niedługo: Zdrajcy gminy ryckiej przed sądem Przed Sądem Okręgowym w Lublinie rozpoczął się proces grupy sabotażowo-dywersyjnej, działającej pod kryptonimem "Żeby żyło się lepiej". Na ławie oskarżonych zasiadło 5 ludzi, których połączył ze sobą wspólny, zbrodniczy cel: zahamować proces rozwoju naszej gminy. Gmina dała im, tak jak każdemu z nas szansę twórczej pracy i nieograniczonego awansu. Pogardzili nią, wybrali drogę zdrady. Zatrudnieni w pionie budownictwa, obdarzeni zaufaniem swych kolegów robili wszystko co w ich mocy aby sparaliżować ofiarny wysiłek narodu. Wachlarz ich zbrodni jest szeroki: od niewłaściwego rozliczania prac budowlanych aż po poświadczanie nieprawdy w dokumentacji. Dziś wiją się przed sądem i wylewają łzy fałszywej skruchy, ale wczoraj gotowi byli zaszkodzić swej małej Ojczyźnie. Prokurator przygważdża ich kłamstwa i wykręty. Dla społeczeństwa polskiego proces ten jest wymowną lekcją: Musimy być czujni.
Czarny, czy nie zauważyłeś, że w Rykach patrzy się co by tu jeszcze sprzedać?
don pedro, przepraszam, aktualnie brat pete. Okaż swoje niezadowolenie i tożsamość między innymi z takim panem co dzień 13 grudnia 1981 roku i stan wojenny nazwał wydarzeniem kulturalnym i zorganizuj w Rykach marsz nieposłuszeństwa wobec obecnej władzy.Zapewne nie będziesz sam, bo tych co im Rząd odchudził portfele też nie zabraknie. Najwyższy czas żebyś sobie WBIŁ do głowy, że kilkanaście lat robienia przekrętów na różnych szczeblach władzy trzeba rozliczyć.
A niedługo: Zdrajcy gminy ryckiej przed sądem Przed Sądem Okręgowym w Lublinie rozpoczął się proces grupy sabotażowo-dywersyjnej, działającej pod kryptonimem "Żeby żyło się lepiej". Na ławie oskarżonych zasiadło 5 ludzi, których połączył ze sobą wspólny, zbrodniczy cel: zahamować proces rozwoju naszej gminy. Gmina dała im, tak jak każdemu z nas szansę twórczej pracy i nieograniczonego awansu. Pogardzili nią, wybrali drogę zdrady. Zatrudnieni w pionie budownictwa, obdarzeni zaufaniem swych kolegów robili wszystko co w ich mocy aby sparaliżować ofiarny wysiłek narodu. Wachlarz ich zbrodni jest szeroki: od niewłaściwego rozliczania prac budowlanych aż po poświadczanie nieprawdy w dokumentacji. Dziś wiją się przed sądem i wylewają łzy fałszywej skruchy, ale wczoraj gotowi byli zaszkodzić swej małej Ojczyźnie. Prokurator przygważdża ich kłamstwa i wykręty. Dla społeczeństwa polskiego proces ten jest wymowną lekcją: Musimy być czujni.