Reklama

Proces byłego burmistrza Ryk ruszy od nowa

21/11/2016 17:02
Sąd Okręgowy w Radomiu uchylił wyrok uniewinniający Jerzego G. i skierował sprawę do ponownego rozpoznania przez sąd rejonowy. Były burmistrz Ryk został oskarżony o nielegalne umarzanie podatków niektórym ryckim przedsiębiorcom. 1 czerwca po ponownym procesie w Kozienicach został uniewinniony. Z wyrokiem nie zgodziła się prokuratura, która żądała dla Jerzego G. kary 1 roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na 3 lata oraz 4 tys. zł grzywny.

Więcej w papierowym wydaniu "twojego Głosu"

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości