Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Widzę, że cenzura działa, to napisze tylko za przedmówcą: argumenty burmistrza mnie nie przekonują. Ale dlaczego warto pozyskać tą nieruchomość to niestety się już nie dowiedziałem. Myślę, że warto skończyć tą inwestycję koło bloków na Słowackiego, a nie brać się za następną. Bo jak na razie to obecna władza wzięła się za realizację swojego hasła wyborczego - Ryki w ruinie.
Finansowanie policji z pieniędzy samorządu jest w wysokim stopniu nieetyczne jak i korupcjogenne. To może rodzić przypuszczenia, że policja może patrzeć przez palce na wybryki władzy albo władza może tego od policji wymagać. A przy okazji daje do zrozumienia ludziom, że lokalne układziki na styku wymiaru sprawiedliwości i władzy mają się dobrze. Policja powinna złożyć wniosek o ;pomoc finansową na ten samochód do władz wojewódzkich albo komendy głównej, a nie stawiać jakieś warunki czy żądania gminie. Gdzie jest prokuratura? Nie zdziwiłbym się gdyby potem gminie tego nie zakwestionowało RIO.
Argumenty Burmistrza mnie przekonują. .. co poziom dyskusji publicznej...
Widzę, że cenzura działa, to napisze tylko za przedmówcą: argumenty burmistrza mnie nie przekonują. Ale dlaczego warto pozyskać tą nieruchomość to niestety się już nie dowiedziałem. Myślę, że warto skończyć tą inwestycję koło bloków na Słowackiego, a nie brać się za następną. Bo jak na razie to obecna władza wzięła się za realizację swojego hasła wyborczego - Ryki w ruinie.
Finansowanie policji z pieniędzy samorządu jest w wysokim stopniu nieetyczne jak i korupcjogenne. To może rodzić przypuszczenia, że policja może patrzeć przez palce na wybryki władzy albo władza może tego od policji wymagać. A przy okazji daje do zrozumienia ludziom, że lokalne układziki na styku wymiaru sprawiedliwości i władzy mają się dobrze. Policja powinna złożyć wniosek o ;pomoc finansową na ten samochód do władz wojewódzkich albo komendy głównej, a nie stawiać jakieś warunki czy żądania gminie. Gdzie jest prokuratura? Nie zdziwiłbym się gdyby potem gminie tego nie zakwestionowało RIO.
Argumenty Burmistrza mnie przekonują. .. co poziom dyskusji publicznej...