Reklama

Radni pożegnali komendata

30/11/2016 14:44
Poniedziałkowa sesja rady powiatu była ostatnią, w której uczestniczył nadkom. Marek Tchórz, jako komendant powiatowy policji. W imieniu radnych podziękowania za dobrą współpracę na ręce komendanta złożyli przewodnicząca Hanna Czerska-Gąsiewska oraz starosta Stanisław Jagieło. - Traktuję ten czas jako bardzo wartościowe doświadczenie - zaznaczył nadkom. Tchórz. Podkreślił, że z Rykami będzie łączył go sentyment, bo to za jego kadencji została zbudowana nowa komenda policji. - Od początku stawiałem na to, aby policjanci byli aktywni. W nowym miejscu też będę tak postępował, bo ludziom należy się bezpieczeństwo - mówił komendant.

Po 3 latach pracy w Rykach od 1 grudnia nadkom. Marek Tchórz obejmie stanowisko komendanta powiatowego policji w Kraśniku.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości