Reklama

Z kuratorem o reformie oświaty

21/12/2016 18:51
We wtorek w powiecie ryckim gościła Teresa Misiuk, Lubelski Kurator Oświaty. Celem wizyty było przedstawienie oraz dyskusja ze środowiskiem nauczycielskim o proponowanych zmianach w oświacie. Ustawa, która czeka już tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy ma wejść w życie 1 września 2017 roku.  - Jest to duże przedsięwzięcie i mamy świadomość, że dla wielu trudne - przyznaje kurator. Podkreśla, że reforma nie jest robiona po to, aby komuś utrudnić życie. - Szkoły są dla ucznia i zmieniamy ten system dla ucznia - podkreśla.

 

Więcej o wizycie Lubelskiego Kuratora Oświaty w powiecie ryckim w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości