Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jestem radiologiem pracującym do lipca w szpitalu prowadzonym przez dializę w Opatowie. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, mnie również nie zapłacili za wykonaną pracę
Może niech się zwrócą do Owsiaka z prośbą o wsparcie. ;) Moim zdaniem błędem było wydzierżawienie szpitala prywaciarzom, bo co która firma weźmie go w zarząd, to zaraz ma jakieś kłopoty. Lepiej by było, żeby szpital przeszedł z powrotem pod zarząd powiatu albo oddać go gminie. Ale w sumie to może być to samo, bo zaraz wstawią jakiegoś umocowanego politycznie matołka na dyrektora i będzie pierdział w stołek i ciągnął kasę za nic. Ciekawe, czy wreszcie się ktoś weźmie za ten bałagan, czy dopiero przed wyborami nastąpi swoista burza mózgów zatroskanych lokalnych wybrańców?
Jestem radiologiem pracującym do lipca w szpitalu prowadzonym przez dializę w Opatowie. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, mnie również nie zapłacili za wykonaną pracę
Może niech się zwrócą do Owsiaka z prośbą o wsparcie. ;) Moim zdaniem błędem było wydzierżawienie szpitala prywaciarzom, bo co która firma weźmie go w zarząd, to zaraz ma jakieś kłopoty. Lepiej by było, żeby szpital przeszedł z powrotem pod zarząd powiatu albo oddać go gminie. Ale w sumie to może być to samo, bo zaraz wstawią jakiegoś umocowanego politycznie matołka na dyrektora i będzie pierdział w stołek i ciągnął kasę za nic. Ciekawe, czy wreszcie się ktoś weźmie za ten bałagan, czy dopiero przed wyborami nastąpi swoista burza mózgów zatroskanych lokalnych wybrańców?