Aneta Działa jednogłośnie została powołana przez radę powiatu na stanowisko skarbnika. Zastąpiła Jadwigę Trzcińską, która przeszła na emeryturę. - Dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że godnie zastąpię moją poprzedniczkę - powiedziała nowa skarbnik, tuż po podjęciu przez radnych uchwały. Praca w starostwie nie jest dla Działy czymś nowym. Od 2010 roku pracowała tu na stanowisku głównego księgowego.
Komentarze