Reklama

Powiat ma nowego skarbnika

03/03/2017 07:17
Aneta Działa jednogłośnie została powołana przez radę powiatu na stanowisko skarbnika. Zastąpiła Jadwigę Trzcińską, która przeszła na emeryturę. - Dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że godnie zastąpię moją poprzedniczkę - powiedziała nowa skarbnik, tuż po podjęciu przez radnych uchwały. Praca w starostwie nie jest dla Działy czymś nowym. Od 2010 roku pracowała tu na stanowisku głównego księgowego.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości