Reklama

Puchar Cemaru pojechał do Łukowa

Daf Orlęta Łuków wygrał XV Turniej Piłkarski Ryckie Orliki o Puchar Cemaru. Drudzy byli dziesięciolatkowie Mazowsza Stężyca, a trzeci mali piłkarze Perełek Puławy

Na szóstym miejscu uplasował się Amator Leopoldów/Rososz, siódmym Orlik Dęblin, ósmym MKS Ryki, dziesiątym Gabaryty Dęblin. Najlepszym bramkarzem został Antek Staniak z Mazowsza Stężyca, zawodnikiem Marcel Tymiński (DAF Orlęta Łuków), królem strzelców Krzysztof Ciepielewski (Perełki Puławy)

W Pucharze Cemaru wzięło udział 10 zespołów. Oprócz w/w: Promnik Gończyce, Daf Orlęta Łuków II, Zawisza Garbów.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale i dyplomy.

Najlepsi zawodnicy drużyn - statuetki.

Najlepsi zawodnicy turnieju - puchary, dyplomy nagrody rzeczowe: piłki

Reklama

Wszyscy uczestnicy: ser z ryckiej mleczarni oraz słodkie upominki

Którzy zawodnicy zostali wybrani najlepszymi w swoich drużynach?  W jakich składach grały drużyny z powiatu ryckiego oraz relację z przebiegu zawodów przeczytacie Państwo w najbliższym numerze Twojego Głosu.

Organizatorzy: MKS Ryki i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dziękują:

firmie Cemar - właścicielowi Pawłowi Ostrzyżkowi. Spółdzielni Mleczarskiej w Rykach - Jerzemu Pyzie prezesowi SM Ryki, Lubelskiemu ZPN - Zbigniewowi Bartnikowi prezesowi LZPN, Pepek Sport Garwolin oraz SP w Stężycy - Markowi Błachniowi dyrektorowi szkoły za pomoc w organizacji turnieju.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości