Joanna Gąska, Dariusz Jurzysta i Michał Miłosz z Rady Miejskiej w Rykach zrzekli się diety. Przekazali 1812 zł na rzecz szpitala powiatowego
Radni są członkami klubu "Samorządowcy". - Wychodząc naprzeciw potrzebie niesienia pomocy lokalnej społeczności podjęliśmy decyzję o przekazaniu naszych diet otrzymanych w tym miesiącu na rzecz Szpitala Powiatowego w Rykach (cel: zakup respiratora) - czytamy w dzisiejszym oświadczeniu samorządowców z Ryk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Na maseczki diety radnych gminy powiatu
Wielu dało wiele i nikt tego nie wrzuca na Facebook. Straszne czasy, że akcje charytatywne odbywają się z taką pompą.
Przestań gościu p...... Szczytny cel, dobra akcja. BIERZCIE PRZYKŁAD !!!
Poprostu od czegos trzeba zaczac zebe zachecic innych.
Akurat nie jestem zwolennikiem tej trojki ale musze pochwalic za gest to dobry przyklad dla reszty samorzadowców.
Ludziom nie dogodzisz, ciekawe ilu ludzi z tych komentujacych dali. Najlepiej to siedziec przed komputerem i krytykowac...
Tych Troje radnych dało przykład jak się w takiej sytuacji trzeba zachować! A co z resztą? Radni gminni, miejscy, powiatowi, wojewódzcy, członkowie zarządu powiatu! Miesiączek minął, kaskę się przytuliło i cichutko się siedzi! Wyborcy patrzą i tego nie zapomną! A jak ma się czuć przedsiębiorca, czy zwolniony z pracy?
Szacun,reszta też tak powinna , ogólnie radni gmin , powiatu, sołtysi itd itd, ja daje też.
Tylko jedną dietę? Co to dla nich. A w ogóle szpitalem to powinny się zając obecne władze, a nie opozycja.
Na maseczki diety radnych gminy powiatu
Wielu dało wiele i nikt tego nie wrzuca na Facebook. Straszne czasy, że akcje charytatywne odbywają się z taką pompą.
Przestań gościu p...... Szczytny cel, dobra akcja. BIERZCIE PRZYKŁAD !!!