Na wczorajszej sesji w Nowodworze zapadła decyzja o zwolnieniu przedsiębiorców z opłat za pierwszy kwartał 2021 roku
Wczoraj odbyła się sesja rady gminy Nowodwór. Jednym z najważniejszych z punktów było podjęcie uchwały dotyczącej zwolnienia z płacenia podatku od gruntów, budynków i budowli związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dotyczy to przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu z powodu Covid-19. Zainteresowane podmioty mogą złożyć stosowny wniosek do gminy.
Zwolnienie dotyczy przedsiębiorców prowadzących na terenie gminy działalność w zakresie usług gastronomicznych (PKD 56.10.A)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
No nasz Zenek dba o pszesiedbiorców.Nie to co ini włudarze.
Taaa, aż przykro patrzeć na wszechobecny bałagan w prawie każdej dziedzinie. Dno
No nasz Zenek dba o pszesiedbiorców.Nie to co ini włudarze.
Taaa, aż przykro patrzeć na wszechobecny bałagan w prawie każdej dziedzinie. Dno