Po sesji wsiadł na rower i ruszył na północ. Po czterech dniach jazdy był u celu wyprawy - w Suchaczu nad Zalewem Wiślanym, tuż przed Morzem Bałtyckim
Na ostatniej sesji rady miejskiej pojawił się w sportowym stroju. O tym, że szykuje się dłuższa wyprawa świadczył również objuczony rower radnego zaparkowany przed ryckim urzędem miejskim.
Na co dzień pracuje jako kierownik w ryckim Hortexie. Podczas urlopu postanowił przemierzyć Polskę na rowerze. - Nic ciekawego nie robię - mówi skromnie Piotr Kubak z Leopoldowa. Dodaje jednak, że podczas podróży odebrał kilka telefonów z pytaniem od znajomych, czy to prawda, że jedzie rowerem nad Bałtyk. - Nie dowierzali, że się wybrałem w taką trasę - opowiada.
Rozmowa z Piotrem Kubakiem w aktualnym numerze "Twojego Głosu" (33/2019)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Bardziej suwerena powinno się poinformować o wynikach pracy tego radnego, a nie o jego wyczynach w wolnym od pracy czasie.
Zapraszam na mój dyżur, na którym PanPani będą mogli się zapoznać z efektami. Nie mam natomiast w zwyczaju prowadzenia dyskusji w internecie. Pozdrawiam. P. KUBAK.
Jakoś nie mam ochoty się ujawniać przed p. radnym, żeby nie było jak po amnestii za czasów PRLu, a potem mamy Cię. A co do reakcji p. radnego na stronie, to czy aby p. radny nie był za bardzo wrażliwy na swoim punkcie? Chyba p. radny wie, że jest osobą publiczną i w związku z tym suweren ma prawo komentować jego poczynania.
Pan jesteś zwykły trol internetowy i tyle, żalosne
A TY kim jesteś? Zwolennikiem czy znajomym radnego?
Z tego co wiem, to każdy ma prawo do swobodnego wypowiadania się.
Bardziej suwerena powinno się poinformować o wynikach pracy tego radnego, a nie o jego wyczynach w wolnym od pracy czasie.
Zapraszam na mój dyżur, na którym PanPani będą mogli się zapoznać z efektami. Nie mam natomiast w zwyczaju prowadzenia dyskusji w internecie. Pozdrawiam. P. KUBAK.
Jakoś nie mam ochoty się ujawniać przed p. radnym, żeby nie było jak po amnestii za czasów PRLu, a potem mamy Cię. A co do reakcji p. radnego na stronie, to czy aby p. radny nie był za bardzo wrażliwy na swoim punkcie? Chyba p. radny wie, że jest osobą publiczną i w związku z tym suweren ma prawo komentować jego poczynania.