Reklama

Radny pojechał rowerem nad Bałtyk

Po sesji wsiadł na rower i ruszył na północ. Po czterech dniach jazdy był u celu wyprawy - w Suchaczu nad Zalewem Wiślanym, tuż przed Morzem Bałtyckim

Na ostatniej sesji rady miejskiej pojawił się w sportowym stroju. O tym, że szykuje się dłuższa wyprawa świadczył również objuczony rower radnego zaparkowany przed ryckim urzędem miejskim.

Na co dzień pracuje jako kierownik w ryckim Hortexie. Podczas urlopu postanowił przemierzyć Polskę na rowerze. - Nic ciekawego nie robię - mówi skromnie Piotr Kubak z Leopoldowa. Dodaje jednak, że podczas podróży odebrał kilka telefonów z pytaniem od znajomych, czy to prawda, że jedzie rowerem nad Bałtyk. - Nie dowierzali, że się wybrałem w taką trasę - opowiada.

Reklama

Nie jest drogo, bo nie wydaje się ani złotówki na benzynę

Rozmowa z Piotrem Kubakiem w aktualnym numerze "Twojego Głosu" (33/2019)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-08-15 17:34:41

    Bardziej suwerena powinno się poinformować o wynikach pracy tego radnego, a nie o jego wyczynach w wolnym od pracy czasie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    P. Kubak - niezalogowany 2019-08-16 13:16:46

    Zapraszam na mój dyżur, na którym PanPani będą mogli się zapoznać z efektami. Nie mam natomiast w zwyczaju prowadzenia dyskusji w internecie. Pozdrawiam. P. KUBAK.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-08-17 18:15:15

    Jakoś nie mam ochoty się ujawniać przed p. radnym, żeby nie było jak po amnestii za czasów PRLu, a potem mamy Cię. A co do reakcji p. radnego na stronie, to czy aby p. radny nie był za bardzo wrażliwy na swoim punkcie? Chyba p. radny wie, że jest osobą publiczną i w związku z tym suweren ma prawo komentować jego poczynania.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości