Aż 15 goli padło w meczu kontrolnym Olimpii Okrzeja z B-klasowymi Orlętami Nowodwór. Wygrała Olimpia 9:6.
- To był sparing bez przygotowania - mówi Kamil Wojtaś, trener Orląt Nowodwór. - Dostaliśmy propozycję zagrania meczu, więc z niej skorzystaliśmy. Tak naprawdę treningi rozpoczęliśmy 3 lipca. Kolejny mecz kontrolny zagramy w najbliższy weekend, a przeciwnikiem będzie Polesie Serokomla. Do ustalenia jest jeszcze dokładny termin i miejsce tego meczu. W planach mamy start w pierwszej rundzie Pucharu Polski, która zostanie rozegrana 26 lipca.
Okrzeja, 28 czerwca
Olimpia Okrzeja - Orlęta Nowodwór 9:6 (3:1)
Gole dla Orląt: Hubert Nowicki 3, Krystian Pikuła 2, Emil Kawiak 1.
Orlęta: zawodnik testowany - Mateusz Szymański, Kamil Wojtaś, Łukasz Wojtaś, Seweryn Habowski, Hubert Nowicki, Daniel Królik, Mateusz Mateńka, Emil Kawiak, Łukasz Staniak, Krystian Pikuła. Ponadto jeszcze grali: Mateusz Wojtaś, Piotr Drański, dwóch zawodników testowanych. Trener: Kamil Wojtaś.
-------------
Następny mecz
11/12 lipca Orlęta Nowodwór - Polesie Serokomla (dokładny termin i miejsce do ustalenia)
Zdjęcie: Michal Jarmoluk (pixabay)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze