Trwa budowa drogi ekspresowej Lublin - Warszawa.
W piątek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad pokazała dziennikarzom postęp prac. Mamy dobre wiadomości. W czerwcu kierowcy pojadą nową "eską" od węzła Kurów do Moszczanki. Obwodnica Ryk i trasa do Garwolina ma być gotowa pod koniec sierpnia.
Na zdjęciach postęp prac na węźle Ryki Północ, wiadukcie nad obwodnicą będącym przedłużeniem ul. Janiszewskiej, przy układaniu warstwy betonu - czyli właściwej nawierzchni S17 na wysokości masztu radiowo-telewizyjnego i przy wiadukcie nad torami w kierunku Łukowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Fake news jak "Ekspresówką z Dęblina do Moszczanki" Czy w tej redakcji nikt się nie nauczy aby pisać fakty. Węzeł Moszczanka najszybciej w sierpniu.
Fake news jak "Ekspresówką z Dęblina do Moszczanki" Czy w tej redakcji nikt się nie nauczy aby pisać fakty. Węzeł Moszczanka najszybciej w sierpniu.