Reklama

Raport z budowy S17. Drogowcy pochwalili się postępem prac

Trwa budowa drogi ekspresowej Lublin - Warszawa.

W piątek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad pokazała dziennikarzom postęp prac. Mamy dobre wiadomości. W czerwcu kierowcy pojadą nową "eską" od węzła Kurów do Moszczanki. Obwodnica Ryk i trasa do Garwolina ma być gotowa pod koniec sierpnia. 

Na zdjęciach postęp prac na węźle Ryki Północ, wiadukcie nad obwodnicą będącym przedłużeniem ul. Janiszewskiej, przy układaniu warstwy betonu - czyli właściwej nawierzchni S17 na wysokości masztu radiowo-telewizyjnego  i przy wiadukcie nad torami w kierunku Łukowa. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-04-13 15:33:08

    Fake news jak "Ekspresówką z Dęblina do Moszczanki" Czy w tej redakcji nikt się nie nauczy aby pisać fakty. Węzeł Moszczanka najszybciej w sierpniu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości