Reklama

Remiza w Oszczywilku na razie bez rozbudowy

Do przetargu ogłoszonego przez gminę Ryki nikt się nie zgłosił

Zakończył się przetarg na rozbudowę remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Oszczywilku (gm. Ryki).

Postępowanie zostało unieważnione. W dokumentach przedstawionych przez gminę czytamy, że nie wpłynęła żadna oferta. Przypomnijmy, że gmina zabezpieczyła na remont budynku 250 tys. zł

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Vvvv - niezalogowany 2021-06-23 16:09:50

    Remont powinien być.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Sierzchowiak - niezalogowany 2021-07-10 20:31:25

    Tylko po co? Żeby bezsensownie wydać pieniądze. Pakują pieniądze w te straże a pożytek z tego żaden

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości