Do przetargu ogłoszonego przez gminę Ryki nikt się nie zgłosił
Zakończył się przetarg na rozbudowę remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Oszczywilku (gm. Ryki).
Postępowanie zostało unieważnione. W dokumentach przedstawionych przez gminę czytamy, że nie wpłynęła żadna oferta. Przypomnijmy, że gmina zabezpieczyła na remont budynku 250 tys. zł
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Remont powinien być.
Tylko po co? Żeby bezsensownie wydać pieniądze. Pakują pieniądze w te straże a pożytek z tego żaden
Remont powinien być.
Tylko po co? Żeby bezsensownie wydać pieniądze. Pakują pieniądze w te straże a pożytek z tego żaden