Mieszkańcy ulic Zielonej i Żytniej nie wiedzą, dlaczego wciąż mają rozkopaną drogę przed swoimi domami
Skarżą się, że firma kładąca kanalizację od prawie 4 tygodni nie pojawia się na placu budowy. - Przyjedźcie i zobaczcie - prosi o interwencję Czytelniczka, która zadzwoniła do redakcji.
Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze