Reklama

"Rozkopali drogę i tyle ich widzieliśmy"

Mieszkańcy ulic Zielonej i Żytniej nie wiedzą, dlaczego wciąż mają rozkopaną drogę przed swoimi domami

Skarżą się, że firma kładąca kanalizację od prawie 4 tygodni nie pojawia się na placu budowy. - Przyjedźcie i zobaczcie - prosi o interwencję Czytelniczka, która zadzwoniła do redakcji. 

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości