Reklama

Rozstrzygnięto II edycję Konkursu Fotograficznego „Książka w obiektywie” w Dęblinie

Rozstrzygnięto II edycję Konkursu Fotograficznego Książka w obiektywie w Dęblinie. Temat tegorocznej edycji brzmiał Książka w podróży. Laureatami są m.in. Rozalia Słomiany, Aleksandra Rosińska i Gabriela Lech. Gratulacje dla uczestników i organizatorów!

 28 sierpnia 2025 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie – Filia Masów odbyło się rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Fotograficznego „Książka w obiektywie” . Tegoroczny temat konkursu brzmiał „Książka w podróży” .

Komisja konkursowa

W skład komisji konkursowej weszły Agnieszka Wojtyś oraz Urszula Krzemińska. Jury oceniało prace pod kątem kreatywności, pomysłowości i jakości wykonania fotografii.

Laureaci konkursu

Najlepsze prace nagrodzono w następującej kolejności:

  • I miejsce – Rozalia Słomiany

  • II miejsce – Aleksandra Rosińska

    Reklama
  • III miejsce – Gabriela Lech

Dodatkowo wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Charkot, Oliwia Kołodziej, Liliana Charkot, Julia Drela, Elżbieta Mitura oraz Kornelia Słomiany.

Podsumowanie i dalsze plany

Organizatorzy podkreślają, że konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem i pozwala uczestnikom łączyć pasję do fotografii z miłością do książek. Zwycięzcy i wyróżnieni uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplomy. Wszystkie prace konkursowe zostaną zaprezentowane w bibliotece.

Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie – Filia Masów gratuluje wszystkim uczestnikom i zaprasza do udziału w kolejnych edycjach konkursu, które będą okazją do rozwijania talentów i kreatywności młodych pasjonatów fotografii.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości