Rozstrzygnięto II edycję Konkursu Fotograficznego Książka w obiektywie w Dęblinie. Temat tegorocznej edycji brzmiał Książka w podróży. Laureatami są m.in. Rozalia Słomiany, Aleksandra Rosińska i Gabriela Lech. Gratulacje dla uczestników i organizatorów!
28 sierpnia 2025 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie – Filia Masów odbyło się rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Fotograficznego „Książka w obiektywie” . Tegoroczny temat konkursu brzmiał „Książka w podróży” .
W skład komisji konkursowej weszły Agnieszka Wojtyś oraz Urszula Krzemińska. Jury oceniało prace pod kątem kreatywności, pomysłowości i jakości wykonania fotografii.
Najlepsze prace nagrodzono w następującej kolejności:
I miejsce – Rozalia Słomiany
II miejsce – Aleksandra Rosińska
III miejsce – Gabriela Lech
Dodatkowo wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Charkot, Oliwia Kołodziej, Liliana Charkot, Julia Drela, Elżbieta Mitura oraz Kornelia Słomiany.
Organizatorzy podkreślają, że konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem i pozwala uczestnikom łączyć pasję do fotografii z miłością do książek. Zwycięzcy i wyróżnieni uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplomy. Wszystkie prace konkursowe zostaną zaprezentowane w bibliotece.
Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie – Filia Masów gratuluje wszystkim uczestnikom i zaprasza do udziału w kolejnych edycjach konkursu, które będą okazją do rozwijania talentów i kreatywności młodych pasjonatów fotografii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze