Reklama

Ruch przegrywa sparing 1:2 z Astrą Leśniowice

Przygotowujący się do IV ligowego sezonu Ruch Ryki przegrał z Astrą Leśniowice 1:2. Gola dla Ruchu zdobył Kajetan Nastalski

Astra Leśniowice to były rywal Ruchu w barażach o IV ligę. W Leśniowicach MKS wygrał 3:0. Gra Dumy Ryk spodobała się trenerowi Astry, który zaproponował mecz w ramach przygotowań do sezonu 2025/26. W meczu, który został rozegrany na stadionie w Sobieszynie lepsza okazała się Astra. Pierwszego gola Leśniowiczanie  zdobyli z rzutu karnego. Drugiego po akcji ze środkowej strefy boiska. Szansę na zmianę wyniku miał Bartłomiej Bułhak ale w tym meczu nie zdobył on gola. Wyręczył go Kajetan Nastalski. Obrońca MKS u  trafił do bramki rywali po strzale głową. 

Jak zauważyli kibice i sztab szkoleniowy Dumy Ryk w zespole gości grali zawodnicy, którzy nie widzieli w meczu barażowym. To fakt mamy dwunastu nowych zawodników - potwierdził szkoleniowiec Astry - Czas pokaże jak sprawdzą się oni w nowym sezonie. 

Reklama

 

 

 

Ruch Ryki 1

Astra Leśniowice 2

Gol dla Ruchu: Kajetan Nastalski

Ruch: Igor Ozóg, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Kajetan Nastalski, Bartłomiej Gąska, zawodnik testowany III, Kacper Koźlak, Kornel Głodek, Szymon Rafeld, Uladislau Perkladau, Bartosz Woźniak, Błażej Woźniak, Bartłomiej Bajdziak, Szymon Wasilewski, Dawid Beczek, Kacper Oleksiuk, Mateusz Nakonieczny

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/07/2025 23:29
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości