PKS Ryki wygrało przetarg na dowóz uczniów uczęszczających do szkół podstawowych na terenie gminy Kłoczew
Otwarcie ofert w tej sprawie nastąpiło 5 sierpnia. Według analiz komisji przetargowej rycka spółka wygrała z drugim chętnym do przewozów, PKS Łuków, który do tej pory świadczył takie usługi w gminie Kłoczew. Zadowolenie z takiego obrotu spraw nie kryje prezes spółki PKS Ryki. - Złożyliśmy korzystniejszą ofertę – mówi mówi Ryszard Nowak. Rycki przewoźnik wycenił swoje usługi na 157 tys. 530 zł.
Dzieci będą wożone z poszczególnych sołectw do 4 szkół w: Czernicu, Goździe, Kłoczewie i Woli Zadybskiej. Na ten cel spółka zarezerwowała 4 autobusy.
Osobno natomiast będzie zawarta umowa na dowóz dzieci niepełnosprawnych do placówek poza terenem gminy. W tym zakresie przetarg wygrał prywatny przewoźnik, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Meditrans” z Ryk. Zaproponował cenę 97 tys. 760 zł. Wybrany w przetargu przewoźnik jest tym samym, który woził dzieci w poprzednim roku szkolnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To nowe zdjęcie czy stare? To nadal są takie zniszczone metalowe barierki na przystankach? Jeśli tak to wstyd i wtopa stulecia, że tego nie naprawiono, a właściciele bujają w obłokach o zakupie autobusów elektrycznych.
święte słowa kokos to jest dno busy na prąd co za głupota lepiej niech puszczą w trasę busy do Lublina bo nie ma czym dojechać a może pan Burmistrz będzie woził swoją bryko ludzi
To nowe zdjęcie czy stare? To nadal są takie zniszczone metalowe barierki na przystankach? Jeśli tak to wstyd i wtopa stulecia, że tego nie naprawiono, a właściciele bujają w obłokach o zakupie autobusów elektrycznych.
święte słowa kokos to jest dno busy na prąd co za głupota lepiej niech puszczą w trasę busy do Lublina bo nie ma czym dojechać a może pan Burmistrz będzie woził swoją bryko ludzi