Reklama

Ryki - Do kolejki z biletem. System kolejkowy w Wydziale Komunikacji

20 grudnia ruszył elektroniczny system kolejkowy

Wdrożenie systemu ma usprawnić i ułatwić obsługę klienta. Aby zarejestrować się do kolejki należy skorzystać z biletomatu przed salą obsługi Wydziału Komunikacji. Na urządzeniu należy wybrać odpowiednią kategorię dla sprawy, którą chcemy załatwić, a następnie pobrać bilet z numerem, który drukuje się automatycznie.

KATEGORIE:
- rejestracja pojazdów
- prawa jazdy
- transport, drogi, zezwolenia, licencje, SKP, OSK
- informacja

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-12-30 17:08:24

    ten Pan po lewej juz milion lat temu powinien to zrobic ,Za to kas ę brał

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-12-31 01:13:42

    Śmiechu warta ta pisowska propaganda. Elektroniczna obsługa klienta, to powinna być wdrożona dawno temu, a nie teraz bo notowania spadły.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-12-31 08:08:16

    Poprzednia ekipa niemiala pojecia jak to zrobic.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości