20 grudnia ruszył elektroniczny system kolejkowy
Wdrożenie systemu ma usprawnić i ułatwić obsługę klienta. Aby zarejestrować się do kolejki należy skorzystać z biletomatu przed salą obsługi Wydziału Komunikacji. Na urządzeniu należy wybrać odpowiednią kategorię dla sprawy, którą chcemy załatwić, a następnie pobrać bilet z numerem, który drukuje się automatycznie.
KATEGORIE:
- rejestracja pojazdów
- prawa jazdy
- transport, drogi, zezwolenia, licencje, SKP, OSK
- informacja
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
ten Pan po lewej juz milion lat temu powinien to zrobic ,Za to kas ę brał
Śmiechu warta ta pisowska propaganda. Elektroniczna obsługa klienta, to powinna być wdrożona dawno temu, a nie teraz bo notowania spadły.
Poprzednia ekipa niemiala pojecia jak to zrobic.
Widziałem taki system kolejowy we wczorajszym materiale Faktów, w starostwie w Jaśle w wydziale komunikacji żeby załatwić sprawę , trzeba wstać w nocy i ustawić się w kolejce, bo panie obsługują tylko 50 klientów, to samo czeka rycką placówkę wydziału komunikacji
https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/jaslo-kolejki-w-starostwie-sa-takie-ze-ludzie-handluja-numerkami,996682.html
Bardzo dobre rozwiązanie wreszcie pyskaczy się nauczy dyscypliny . Bierze numerek i w kolejkę trzeba społeczeństwo prostować. Skoro do lekarza są numerki i ludzie wychodzą zdrowsi to czemu nie w SP . I jeszcze jedno w ośrodku zdrowia numerkami się nie handluje .
Ci pyskacze, jak ich nieładnie określasz, to są petenci, a urząd i jego pracownicy powinni być dla ludzi i służyć pomocą, a nie odwrotnie.
Także przed tym jak coś głupiego napiszesz, to przedtem pomyśl.
Ryszard to pewnie pracownik SP
ten Pan po lewej juz milion lat temu powinien to zrobic ,Za to kas ę brał
Śmiechu warta ta pisowska propaganda. Elektroniczna obsługa klienta, to powinna być wdrożona dawno temu, a nie teraz bo notowania spadły.
Poprzednia ekipa niemiala pojecia jak to zrobic.