Gmina Ryki otrzymała 1 mln zł z puli środków rządowego programu wsparcia dla gmin popegeerowskich
Środki będą wykorzystane na budowę ulicy Kochanowskiego, a dokładnie jej przedłużenia do ulicy Lubelskiej. To z niej, po wybudowaniu, będą korzystali również strażacy, którzy niedawno przenieśli się do nowej siedziby. Póki co mają wąski dojazd wzdłuż działek gminnych od wspólnego wjazdu z Inter Marche.
Zaskakujące jest źródło pozyskania środków na budowę jezdni. Okazuje się, że w przeszłości w Rykach funkcjonowały aż dwa PGR-y. Rolny i rybacki. W latach 50. ubiegłego wieku połączyły się w jeden.
Gmina wnioskowała o maksymalne wsparcie, czyli 5 mln. Będzie milion. - Cieszymy się z tych pieniędzy. To dodatkowe źródło, tym bardziej, że jesteśmy nieliczna gmina w naszym regionie, która skorzysta z tej puli. Pieniądze przydadzą się jako wkład własny do inwestycji - mówi burmistrz Jarosław Żaczek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
"Zaskakujące jest źródło pozyskania środków na budowę jezdni. Okazuje się, że w przeszłości w Rykach funkcjonowały aż dwa PGR-y. Rolny i rybacki. W latach 50. ubiegłego wieku połączyły się w jeden. " zaskakujące to jest "kombinowanie" rządzących na promowania swoich dziwnymi drogami np programami jak nie pgr to fundusz sprawiedl itp jak inni rządzący będą rządzic przez 10lat po pis takimi samymi wartościami to miasto przez 10lat żadnego centa nie dostanie i wtedy będzie larum
każdy przekręt musi być jakoś ukryty za miliona drogi od podstaw nie zrobią a Ryki są tak zarznięte ze kredyty będą spłacać przez następne wiele lat
więcej zadłużone Ryki niż za Gąski ???
Przynajmniej coś się dzieje teraz . Za nieudaczników gąski itp.ryki stały w miejscu .
OTOTOTOTO
dzieje sie bo mieścina pisowska, jak za komuny sekretarz był to partia pomagała nie patrząc na zasady , czy trawa już pomalowana na poniedziałek ????
Bo wtedy w polsce rzadzil pis. Jestes malo bystry i masz niska kulture.
Jak mówił mój dziadek co się zrobi to będzie. Nieważne czy budują z pisu po lewicy . Ważne że zostanie to dla naszych dzieci
Budowę Lubelskiej pisiory obiecywały ładnych parę lat temu, Jak do tej pory nic się w tej kwestii nie zmieniło.
Fajnie ulica się przyda , zwiększy to atrakcyjność działek w tym miejscu, ulica graniczna też na tym może zyskać. Pozytywny pomysł i straż będzie miała dużo lepszy wyjazd i Napewno szybszy.
Tylko jakie geniusze ich wsadzily na taka dzialke? Pisiory na czele z burmuistrzem? Jeszcze smiechu bedzie z tym i marnowania kasy.
Nieroby -marudy co wszystko krytykują zawsze się znajdą ...
I sympatycy pis, pracownicy i ich rodziny ze starostwa, co uprawiają propagandę.
Kasa w bloto. Ogolnie to smiac sie nie moge przestac, ze pisiory ryckie wepchnely na to dawne bagno straz;) , w dodatku nie dali im dojazdu vezposrednio do glownej drogi. A teraz taki kit z droga od kochanowskiego?:) serio? Czyje tam dzialki sa, kto na bierze kasy?
"Zaskakujące jest źródło pozyskania środków na budowę jezdni. Okazuje się, że w przeszłości w Rykach funkcjonowały aż dwa PGR-y. Rolny i rybacki. W latach 50. ubiegłego wieku połączyły się w jeden. " zaskakujące to jest "kombinowanie" rządzących na promowania swoich dziwnymi drogami np programami jak nie pgr to fundusz sprawiedl itp jak inni rządzący będą rządzic przez 10lat po pis takimi samymi wartościami to miasto przez 10lat żadnego centa nie dostanie i wtedy będzie larum
każdy przekręt musi być jakoś ukryty za miliona drogi od podstaw nie zrobią a Ryki są tak zarznięte ze kredyty będą spłacać przez następne wiele lat
więcej zadłużone Ryki niż za Gąski ???