Weronika Juszczak i Patrycja Kęczkowska oraz ich opiekunowie
13 grudnia w sali kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczysta Gala wręczenia tytułu laureata w ramach Programu Stypendialnego „Lider wiedzy i ochrony środowiska”. W uroczystości wzięli udział: Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Prezes Zarządu WFOŚiGW w Lublinie Grzegorz Grzywaczewski, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk; Wojewodę Lubelskiego Pana Lecha Sprawkę reprezentował Pan Paweł Paszko, dyrektor Biura Wojewody.
Laureatami Programu zostało 27 uczniów z woj. Lubelskiego, w tym 2 uczniów i 2 nauczycieli szkół ponadpodstawowych powiatu ryckiego. W ciągu kilku miesięcy realizowali oni zadania przewidziane programem, a w ich pracy wspierali ich nauczyciele. Tytuł laureata oraz jednorazowe stypendium otrzymali uczniowie i nauczyciele wspierający uczniów w realizacji zadań Programu. To Weronika Juszczak - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach - opiekun uczennicy: Danuta Miszczak, oraz Patrycja Kęczkowska - uczennica Technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach - opiekun uczennicy: Barbara Okleja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zdjęcie z Ministrem Ciemnoty Narodowej to osobliwa pamiątka.
Zdjęcie z Ministrem Ciemnoty Narodowej to osobliwa pamiątka.