Reklama

RYKI: Minister Czarnek wręczył stypendia naszym uczennicom

 Weronika Juszczak i Patrycja Kęczkowska  oraz ich opiekunowie

13 grudnia w sali kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczysta Gala wręczenia tytułu laureata w ramach Programu Stypendialnego „Lider wiedzy i ochrony środowiska”. W uroczystości wzięli udział: Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Prezes Zarządu WFOŚiGW w Lublinie Grzegorz Grzywaczewski, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk; Wojewodę Lubelskiego Pana Lecha Sprawkę reprezentował Pan Paweł Paszko, dyrektor Biura Wojewody.

Laureatami Programu zostało 27 uczniów z woj. Lubelskiego, w tym 2 uczniów i 2 nauczycieli szkół ponadpodstawowych powiatu ryckiego. W ciągu kilku miesięcy realizowali oni zadania przewidziane programem, a w ich pracy wspierali ich nauczyciele. Tytuł laureata oraz jednorazowe stypendium otrzymali uczniowie i nauczyciele wspierający uczniów w realizacji zadań Programu.  To Weronika Juszczak - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach - opiekun uczennicy: Danuta Miszczak, oraz Patrycja Kęczkowska - uczennica Technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach - opiekun uczennicy: Barbara Okleja.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    iacobus 2021-12-16 20:54:58

    Zdjęcie z Ministrem Ciemnoty Narodowej to osobliwa pamiątka.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości