Reklama

Ryki. Pływalnia ma nowego dyrektora

Trzy miesiące temu ze stanowiska odszedł Arkadiusz Dąbrowski. W tym czasie obowiązki dyrektora pełnił Wojciech Kęska. Od dzisiaj Pływalnią Powiatową w Rykach kieruje Konrad Woźniak

Ma 32 lata. Przez ostatnie osiem był menadżerem "Motoparku" w Ułężu. - Udało mi się odnieść kilka sukcesów, chociażby organizacja wystawy Zielone Agroshow. Przez dwa dni odwiedzało nas 40 tys. osób - mówi Konrad Woźniak. Zrezygnował na rzecz pracy w starostwie powiatowym. - Był jedynym kandydatem na stanowisko dyrektora pływalni - oznajmia starosta Dariusz Szczygielski.

Nowy dyrektor ma nadzieję, że jego umiejętności i pomoc pracowników pływalni pomogą zrobić krok do przodu, jeśli chodzi o ten obiekt. - Chcę, żeby ludzie odczuwali, że jest to obiekt przyjazny dla społeczeństwa - zaznacza. Cel główny to zwiększenie dochodów pływalni. Co roku ze swojego budżetu, powiat do pływali dokłada ok. 1 mln zł. Dyrektor Woźniak mówi o rozszerzeniu oferty. - Jestem otwarty. Czekam na wszelkie sugestie, które mogłyby usprawnić i zmieniać na lepsze rycką pływalnię. Razem można bardzo dużo, bo jedną głową muru się nie przebije - mówi.

Reklama

Niewykluczone, że w przyszłym roku przy pływalni pojawi się sauna. - To pierwszy krok - zapowiada starosta Szczygielski. - W październiku będzie konstruowany budżet na przyszły rok, i to też pokaże co tu ewentualnie można zrobić - dodaje. Nie brakuje głosów, że przy pływalni przydałby się punkt gastronomiczny np. pizzeria. - To zależy od możliwości. Nie można na to odpowiedzieć jednoznacznie już pierwszego dnia mojej pracy w tym miejscu, ale również nie wyobrażam sobie, żeby tutaj oprócz automatów z batonikami nie było jakiejś gastronomii - przyznaje dyrektor pływalni. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kandydat na Burmistrza R 2019-10-01 09:12:23

    pozdrawiam

    tak właśnie kończy się nie przemyślana decyzja o budowie basenu, że szuka się uzdrowiciela

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-10-01 10:02:19

    Jaki ulany kluseczek...Bedzie mial basenna wyciagniecie reki to zacznie plywac i troszke schudnie....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wyzio - niezalogowany 2019-10-01 10:27:39

    Do „ kandydata „ - najlepiej to w Rykach nic nie budować ?!!! Rycka pływalnia to dobro ogólno społeczne którego nie da się przeliczyć na pieniądze .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości