Dzisiaj w nowej siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach przy ul. Lubelskiej odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zakończenia czynnej służby w Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Grzegorza Kardasa, zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Rykach.
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Rykach, st. bryg. Krzysztof Morawski w imieniu własnym oraz wszystkich współpracowników podziękował mł. bryg. Grzegorzowi Kardasowi za ponad 31 lat nieprzerwanej służby na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Złożył również życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w realizacji nowych planów i pasji życiowych podczas emerytalnego wypoczynku.
(źródło: KP PSP Ryki)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
był pisiorem czy nie>>???
Nie można po prostu powiedzieć, że to dobry strażak, tylko trzeba rozpatrywać z jakiej partii? Przecież przez trzydzieści lat było ich wiele, a straż pożarna zawsze robi swoje, często pomaga przed pogotowiem i policją. Nigdy Wam nie pomogli, np. wypompowując wodę z piwnicy? Czy zawsze konieczna jest krytyka i złośliwości?
Cala mundurowka to pisiory .
Sporo dzieci komunistów to mundurówka
Jaka ta mundurowka zapracowana...
Czy był pleban?, ale głupie pytanie oczywiście .ze był i się b dobrze bawił,!!!
Czy był pleban?, ale głupie pytanie oczywiście .ze był i się b dobrze bawił,!!!
właśnie , na jakiej zasadzie sa plebanyyyy rozliczane na takich imprezach??? np świeceniach takich imprez, dróg itp ?biorą podobno niezłą kase od 2tys po 7tys za takie imprezy machaniem miotełką . może fakturuje się ich jako catering ?, reprezentacyjne itd??? a ja wole popa i dlaczego z moich ma być ten co beee
Porządny chłop. Trudno będzie go zastąpić. Dziękujemy Grzesiu.
Trudno będzie go zastąpić zwłaszcza w jego wypowiedziach, zacytuję jedną: "chłopoki nie widzieliśta mojej śklunki"
jeszcze będziesz czytał i Tw dzieci będą sie uczyc tego regionalizmu , nic tu nie widze śmiesznego w tej mowie. tak od pokoleń tam mówią i będą mówić
Profesor, po pierwsze: widząc co się dzieje na świecie to moje dzieci będą się prawdopodobnie uczyły lewackiej politpoprawności, po drugie: gdzie w tym zdaniu widzisz regionalizmy?, po trzecie: człowiek wydaje się wykształcony i na tym stanowisku nie powinien używać regionalizmów, po czwarte: czy wyobrażasz sobie aby wójt, starosta czy burmistrz powiedział "widzita jakum żem szosę zrobiół".
"na tym stanowisku nie powinien używać regionalizmów" co ty wygadujesz , szkoda ze lewactwo ci dało szkołe i parce w latach 60-80
I tu masz rację lewactwo dało mi szkołę oj dało. Nie życzę nawet tobie takiej szkoły.
był pisiorem czy nie>>???
Nie można po prostu powiedzieć, że to dobry strażak, tylko trzeba rozpatrywać z jakiej partii? Przecież przez trzydzieści lat było ich wiele, a straż pożarna zawsze robi swoje, często pomaga przed pogotowiem i policją. Nigdy Wam nie pomogli, np. wypompowując wodę z piwnicy? Czy zawsze konieczna jest krytyka i złośliwości?
Cala mundurowka to pisiory .