Reklama

Ryki. Policjanci świętowali

Święto Policji było doskonałą okazją do mianowania wyróżnioncyh funkcjonariuszy na wyższe stopnie służbowe

Uroczystość z okazji Święta Policji odbyła się wczoraj (16 lipca) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Rykach. W uroczystym apelu udział wzięli policjanci i pracownicy cywilnymi ryckiej jednostki.

Komendant Powiatowy Policji w Rykach insp. Kazimierz Kula w imieniu swoim i swojego zastępcy mł. insp. Jacka Figla podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom ryckiej komendy za codzienną rzetelną i ofiarną pracę oraz wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Tegoroczne obchody odbywały się przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

 

 

Źródło: ryki.lubelska.policja.gov.pl

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-07-21 23:12:10

    Młodzież cpa na drogach masa wariatów . Rynek i staw Skalskiego bojki i pijaki A gwiazdy z ryckiej policji dostają nagrody . Ha ha ha ha ha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-07-23 12:06:50

    Wyrobili statystyki to świętują. Oni są w innym świecie, problemy mieszkańców mają gdzieś. Jak dla mnie to błędem było przeniesienie ich do nowej siedziby, powinni wrócić do tej starej klity, a nową powinno się wynająć firmom na biura, byłby z tego lepszy pożytek dla miasta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości