Święto Policji było doskonałą okazją do mianowania wyróżnioncyh funkcjonariuszy na wyższe stopnie służbowe
Komendant Powiatowy Policji w Rykach insp. Kazimierz Kula w imieniu swoim i swojego zastępcy mł. insp. Jacka Figla podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom ryckiej komendy za codzienną rzetelną i ofiarną pracę oraz wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.
Tegoroczne obchody odbywały się przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.
Źródło: ryki.lubelska.policja.gov.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Młodzież cpa na drogach masa wariatów . Rynek i staw Skalskiego bojki i pijaki A gwiazdy z ryckiej policji dostają nagrody . Ha ha ha ha ha
Wyrobili statystyki to świętują. Oni są w innym świecie, problemy mieszkańców mają gdzieś. Jak dla mnie to błędem było przeniesienie ich do nowej siedziby, powinni wrócić do tej starej klity, a nową powinno się wynająć firmom na biura, byłby z tego lepszy pożytek dla miasta.
Młodzież cpa na drogach masa wariatów . Rynek i staw Skalskiego bojki i pijaki A gwiazdy z ryckiej policji dostają nagrody . Ha ha ha ha ha
Wyrobili statystyki to świętują. Oni są w innym świecie, problemy mieszkańców mają gdzieś. Jak dla mnie to błędem było przeniesienie ich do nowej siedziby, powinni wrócić do tej starej klity, a nową powinno się wynająć firmom na biura, byłby z tego lepszy pożytek dla miasta.