Reklama

Ryki: PSZOK już otwarty

Możesz sam wywieźć śmieci, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

W związku ze zniesieniem części obostrzeń wprowadzonych na skutek epidemii Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach 28 kwietnia wznowiło działanie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się w Rykach przy ul. Janiszewskiej 70.

Wjazd na teren PSZOK-u odbywać się będzie pojedynczo pod nadzorem obsługi PSZOK.

Należy pamiętać o obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa tj.

- zasłanianiu nosa i ust,

- rękawicach ochronnych,

- utrzymaniu bezpiecznej odległości od pracowników PSZOK oraz innych osób przebywających na jego terenie

Reklama

Pomimo ustalonych nowych zasad bezpieczeństwa PGKiM prosi o zachowanie ostrożności i w miarę możliwości ograniczenia oddawania odpadów do PSZOK-u jedynie do niezbędnego minimum.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości