Możesz sam wywieźć śmieci, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa
W związku ze zniesieniem części obostrzeń wprowadzonych na skutek epidemii Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach 28 kwietnia wznowiło działanie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się w Rykach przy ul. Janiszewskiej 70.
Wjazd na teren PSZOK-u odbywać się będzie pojedynczo pod nadzorem obsługi PSZOK.
Należy pamiętać o obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa tj.
- zasłanianiu nosa i ust,
- rękawicach ochronnych,
- utrzymaniu bezpiecznej odległości od pracowników PSZOK oraz innych osób przebywających na jego terenie
Pomimo ustalonych nowych zasad bezpieczeństwa PGKiM prosi o zachowanie ostrożności i w miarę możliwości ograniczenia oddawania odpadów do PSZOK-u jedynie do niezbędnego minimum.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze