Reklama

RYKI Radna domaga się unijnej flagi na sali obrad

Do tej pory nikomu nie przeszkadzał brak symbolu Unii Europejskiej

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Rykach radna Joanna Gąska zwróciła uwagę na to, że na sali obrad brakuje flagi Unii Europejskiej. - Wykorzystujemy środki unijne, dlaczego w tej sali nie jest obecna nawet jedna flaga unijna - zastanawia się radna z Ryk. 

Burmistrz Jarosław Żaczek czeka na inne opinie radnych. Jeżeli większość opowie się za zainstalowaniem flagi UE, to taka pojawi się na sali. Póki co na głównej ścianie wisi duże godło i herb Ryk. Są też flagi biało-czerwone. Burmistrz Jarosław Żaczek nie widzi potrzeby, żeby aż tak eksponować unijną flagę w tym miejscu. - Nikt nie kwestionuje naszej przynależności do UE, ale jak widać UE też nie zawsze ma pozytywny wpływ na to, co się w naszym kraju dzieje. Ja  jestem zwolennikiem tego, że jesteśmy w Polsce i nasza flaga powinna być na tej sali - komentuje pomysł radnej burmistrz Ryk. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    unia - niezalogowany 2021-07-15 14:25:00

    "Burmistrz Jarosław Żaczek nie widzi potrzeby, żeby aż tak eksponować unijną flagę w tym miejscu." Pan burmistrz sam lubi siebie eksponować a Unia mu przeszkadza jak jego poplecznikom w sejmie -solidarnej pol, jak by postawił flage unii to dopiero by dostał baty i telefony do pionu ustawiające .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Esteta - niezalogowany 2021-07-16 10:54:36

    hahahaha:"Pan burmistrz lubi siebie prezentowac" - no nie przesadzajmy....i co tu prezentowac, jak Matka Natura poskapila wszelkich walorow by je moc prezentowac..Raczej wiecej powinno sie ukrywac by nie obnizac walorow estetycznych u innych....

    • Zgłoś wpis
  • Nie lubie go 0 - niezalogowany 2021-08-21 11:12:33

    On to by pisowska flage zrobil.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości