Odbędzie się 6 grudnia o godzinie 10 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Wyczółkowskiego 10a
Powiatowy Lekarz Weterynarii organizuje szkolenie rolników dokonujących uboju na użytek własny poza rzeźnią (ubój przez właściciela lub osobę działającą na odpowiedzialność lub pod nadzorem właściciela). Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o odbytym szkoleniu, za które trzeba uiścić opłatę skarbową w wysokości 17 zł.
.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To chyba chodzi o tą licencję na zabijanie, za 17 blach. Niczym 007
No Rysiek badz ostrozny po 6 grudnia.
Rolników ???? Skoro w gminie Ryki mieszka 22000 ludzi a w Rykach 10000 ludzi to wniosek jest prosty , na wsi mieszka 12000 rolników . Ha ha haha . Czy to prawda , to nie prawda bo na wsi nie ma rolników NIE MA . Albo w każe wsi jest jeden ,dwóch..... . Poproszę o listę tych rolników bez nazwisk tylko ilu z jakiej wsi . To ściema .
To chyba chodzi o tą licencję na zabijanie, za 17 blach. Niczym 007
No Rysiek badz ostrozny po 6 grudnia.
Rolników ???? Skoro w gminie Ryki mieszka 22000 ludzi a w Rykach 10000 ludzi to wniosek jest prosty , na wsi mieszka 12000 rolników . Ha ha haha . Czy to prawda , to nie prawda bo na wsi nie ma rolników NIE MA . Albo w każe wsi jest jeden ,dwóch..... . Poproszę o listę tych rolników bez nazwisk tylko ilu z jakiej wsi . To ściema .