Od rana ekipa PGKiM usuwa awarię kanalizacji w ul. Poniatowskiego. Prace mają zakończyć się do godz. 13
Na ul. Poniatowskiego, w miejscu przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Szkolną, zapadła się jezdnia. Przyczyną była awaria kanalizacji. W czwartek niebezpieczne miejsce zostało oznaczone słupkami ostrzegawczymi.
Dziś od rana służby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach usuwają awarię. W związku z pracami jeden pas jezdni jest wyłączony z ruchu.
– Przewidywany czas usunięcia awarii to godz. 13 – informują przedstawiciele gminnej spółki komunalnej. – Awaria nie spowoduje zakłóceń w odbiorze ścieków kanalizacją sanitarną – zapewnia PGKiM.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze