Pogrzeb Jadwigi Tukendorf odbędzie się 21 września w sobotę w kościele w Rykach. Później jej ciało spocznie na cmentarzu parafialnym. Miała 73 lata.
15 września po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Jadwiga Tukendorf. Znany lekarz pediatra, brała również czynny udział w życiu społecznym gminy Ryki. - Współtworzyła środowisko ryckiej prawicy - przypomina Jarosław Żaczek, burmistrz Ryk. W latach 1990-94, 1998-2002 i 2006-10 była radną rady miejskiej. Kilka miesięcy temu została członkiem Komitetu Społecznego Pomocy dla Szpitala Powiatowego w Rykach. W przeszłości była dyrektorem SP ZOZ.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Smutna wiadomosc... Doktor Tukendorf byla moim pediatra przez wiele lat, lekarz naprawde godny zaufania.
Była dobrym pediatria liczyła moje dzieci. Niech spoczywa w pokoju
Wspaniały człowiek,oddany lekarz.Nikomu nie odmówiła pomocy.
Wspaniały człowiek dla środowiska Ryckiego i Garwolińskiego
Wspaniała kobieta lekarz przyjaciel dzieci...leczyła pokolenia mnie rodzeństwo i moją rodzinę. Dziękujemy
Była wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem, nie jeden mógłby się od niej uczyć. Kobieta o wielkim sercu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie(*)
Pamiętam Panią Doktor ze szpitala w Rykach , przemiła o dużej kulturze osobistej . Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie
Wspaniała doktorka.. Wspoczywaj w pokoju...
Taki offtop odnośnie wypowiedzi burmistrza. W Polsce nie ma żadnej partii prawicowej, a na pewno nie jest to PIS, bo to partia socjalistyczna.
Smutna wiadomosc... Doktor Tukendorf byla moim pediatra przez wiele lat, lekarz naprawde godny zaufania.
Była dobrym pediatria liczyła moje dzieci. Niech spoczywa w pokoju
Wspaniały człowiek,oddany lekarz.Nikomu nie odmówiła pomocy.