Reklama

Ryki: Zorganizowani Wigilię dla samotnych

Już po raz kolejny w PSP nr 2 odbyła się "Wigilia dla samotnych"

Spotkanie zorganizowała społeczność szkolna oraz parafia Najświętszego Zbawiciela w Rykach. Tego dnia każdy czuł się ważny i miał dookoła życzliwych ludzi. Uczniowie przygotowali występ, podczas którego śpiewali kolędy i pastorałki. Jedną z nich wykonała na skrzypcach uczennica klasy III Blanka Majewska. Przybyli goście ze wzruszeniem słuchali pięknych utworów, a potem zasiedli do wspólnego stołu. Podzielili się opłatkiem i przekazali sobie moc serdecznych życzeń.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości