Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny wydał decyzję o przydatności wody do spożycia z ujęć w Trzciankach i Nowodworze
Z końcem listopada rycki Sanepid przedstawił wyniki badań wody z ujęć na terenie gminy Nowodwór.
W ramach prowadzonego nadzoru sanitarnego oraz kontroli wewnętrznej w dniach 5,9 oraz 22 października został pobrane próbki z wodociągu w Nowodworze. Analiza nie wykazała przekroczeń wskaźników mikrobiologicznych.
Inspektorzy zbadali także próbki z ujęcia w Trzciankach. Tu również nie stwierdzono nieprawidłowości.
Wodociąg w Trzciankach zaopatruje w wodę ok. 1 270 mieszkańców w tym Stary i Nowy Bazanów. Wodociąg w Nowodworze 1 232 osoby w tym Ryczę, Grabowce Dolne i Górne, Wrzosówkę i Jakubówkę.
(fot. pixabay.com)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A to był jakiś problem?
ciekawi jestesmy kiedy zbada rycki sanepid ten syf co jest w Leopoldowie-rososz i idzie na inne wsie brusów oszczywilk itp syf że woda smakuje jak ze stuletniej kanalizacji ,Ci co piją na codzień to nie czują bo przyzwyczajeni
Interesujące, że znasz smak wody z kanalizacji :-D Może warto zainwestować w filtr???
albo syf woda , albo syf rury bo stare to bez roznicy i tak w kranie trująca woda dla zdrowia , filtr w takich sytuacjach ro jak condon na ................. , trzeba zbadac co w tej wodzie za badziewie i z czego , i albo z woda cos nie tak albo czas wymienic instalacje tam gdzie stara , a nie truć ludzi , a urzednicy chodza sobie uchachani w najlepsze,
A to był jakiś problem?
ciekawi jestesmy kiedy zbada rycki sanepid ten syf co jest w Leopoldowie-rososz i idzie na inne wsie brusów oszczywilk itp syf że woda smakuje jak ze stuletniej kanalizacji ,Ci co piją na codzień to nie czują bo przyzwyczajeni
Interesujące, że znasz smak wody z kanalizacji :-D Może warto zainwestować w filtr???