Reklama

Samorządy zaoszczędziły na wyrównaniach dla nauczycieli

13/02/2017 15:58
W ubiegłym roku nasze samorządy musiały znaleźć prawie pół miliona na wyrównania dla nauczycieli. W tym roku wystarczyło niewiele ponad 70 tysięcy. Do 30 stycznia samorządy miały czas, aby wypłacić nauczycielom dodatki uzupełniające. Z tegorocznego zestawienia wynika, że aż trzy samorządy nie musiały szukać w budżecie dodatkowych pieniędzy. W pozostałych kwoty też nie są wysokie, w porównaniu choćby do lat ubiegłych.

Więcej w środowym wydaniu "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości