Reklama

Schronisko „Zwierzaki do wzięcia” działa już rok

Przez ten czas do schroniska w Goździe trafiło 89 psów. Dla 78 udało się znaleźć nowe domy i kochających opiekunów. Obecnie na adopcję oczekuje 11 czworonogów

Wiele psów znalazło właścicieli wśród okolicznych mieszkańców. Jednak część zwierzaków otworzyła serca ludzi, którzy musieli po nie przemierzyć nawet kilkaset kilometrów. - Pieski od nas powędrowały m.in. do Krakowa, Kalisza, Łodzi, i Warszawy - wylicza Aleksandra Nieciecka.

Pod opiekę do schroniska najwięcej psów trafiło z gminy Kłoczew. - Bardzo doceniamy to, że w naszej gminie ich los nie jest nikomu obojętny. Każdy psiak to dodatkowy koszt. Niestety niektórzy postrzegają ten problem tylko w ten sposób - zauważa właścicielka.

Reklama

Więcej na ten temat już w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu" (5 lutego).

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości