Uczestnicy klubu seniora "Bliżej siebie" zorganizowali spotkanie, żeby upamiętnić 75. rocznicę Powstania Warszawskiego
- Wielu rodaków walczyło o to, żebyśmy mogli żyć w wolnym kraju. Na co dzień się o nich nie pamięta - mówi przewodnicząca Kazimiera Zamojska. Na początku seniorzy minutą ciszy uczcili tych, którzy polegli za nasz naród. Śpiewali patriotyczne pieśni i rozmawiali o wydarzeniach z minionych lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze