Reklama

Seniorzy pamiętają

Uczestnicy klubu seniora "Bliżej siebie" zorganizowali spotkanie, żeby upamiętnić 75. rocznicę Powstania Warszawskiego

- Wielu rodaków walczyło o to, żebyśmy mogli żyć w wolnym kraju. Na co dzień się o nich nie pamięta - mówi przewodnicząca Kazimiera Zamojska. Na początku seniorzy minutą ciszy uczcili tych, którzy polegli za nasz naród. Śpiewali patriotyczne pieśni i rozmawiali o wydarzeniach z minionych lat.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości