Tuż przed Wielkim Postem seniorzy dali się porwać szampańskiej zabawie. 14 lutego członkowie ryckiego oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się na balu karnawałowym
Nowy zarząd Związku podtrzymuje wieloletnią tradycję tanecznych spotkań. W tym roku emerytów i rencistów z Ryk zaprosił prezes ryckiego ZERiI Włodzimierz Jankowski. - To wyjątkowy czas, koniec karnawału i walentynki. Życzę wszystkim udanej zabawy – mówił witając ponad 80 osób zebranych na balu. Do życzeń dołączyła także zastępca prezesa Barbara Baca i, w imieniu starosty, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Teresa Flak.
Miłym akcentem wieczoru było świętowanie urodzin członkini zarządu Związku Apolonii Błaszczyk. Dla popularnej Dzitki wszyscy zaśpiewali gromkie „Sto lat”, a prezes winszował zdrowia i wielu okazji do uśmiechu. – Aby to co dobre trwało całe życie. Tego samego życzę wszystkim państwu – zaznaczył Jankowski. Pani Apolonia zrewanżowała się z kolei cukierkami, którymi poczęstowała każdego uczestnika spotkania.
Bal oczywiście nie mógł się obyć bez części tanecznej. O ten element zadbał zaproszony po raz pierwszy do Ryk, znany m.in. z prowadzenia imprez w sanatoriach Józek Band, który zaprosił seniorów do poloneza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze