Sęp Żelechów wygrał XIII Turniej Ryckie Orliki o Puchar Cemaru. Drugie miejsce zajął Orlik Dęblin, który finał z Sępem przegrał 2-3. Trzecie zostało Mazowsze Stężyca po wygranej w rzutach karnych 2:1 nad MKS Ryki
Najlepszym zawodnikiem zawodów został Bartosz Gajdziński z Mazowsza Stężyca, zdobywca 9 goli. Królem strzelców z 10 trafieniami został Jakub Latuszek z Sępa Żelechów, a bramkarzem Igor Wojdat z MKS Ryki. Statuetkami dodatkowo nagrodzono: Natalię Opiekę (Legion Grabów Szlachecki), Sebastiana Mikuska (Orlik Dęblin), Filipa Przybysza (MKS Ryki), Dominika Skwarka (Sęp Żelechów), Krzysztof Łapacz (Promnik Gończyce). Dekoracji zawodników dokonał Paweł Ostrzyżek prezes firmy Cemar z Kazimierzyna- producenta betonu komórkowego. Więcej informacji w papierowym wydaniu Twojego Głosu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze