Reklama

"Skończyliśmy z wizerunkiem rodem z PRL"

Kilka dni temu strażacy z OSP Leopoldów poinformowali na swoim fanpage'u, że zakończyli remont kuchni w budynku remizy. "Dzięki środkom z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz własnym udało nam się zmodernizować naszą kuchnię. Skończyliśmy z wizerunkiem rodem z PRL, a nastały nowoczesne rozwiązania oraz estetyka" - czytamy we wpisie.

Pod koniec 2017 roku w remizie wykonano instalację centralnego ogrzewania. Planowana jest także termomodernizacja budynku.

Druhowie oraz społeczność Leopoldowa 23 czerwca będą świętować 50-lecie powstania jednostki.

Reklama

(Fot. OSP Leopoldów)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości