Kilka dni temu strażacy z OSP Leopoldów poinformowali na swoim fanpage'u, że zakończyli remont kuchni w budynku remizy. "Dzięki środkom z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz własnym udało nam się zmodernizować naszą kuchnię. Skończyliśmy z wizerunkiem rodem z PRL, a nastały nowoczesne rozwiązania oraz estetyka" - czytamy we wpisie.
Pod koniec 2017 roku w remizie wykonano instalację centralnego ogrzewania. Planowana jest także termomodernizacja budynku.
Druhowie oraz społeczność Leopoldowa 23 czerwca będą świętować 50-lecie powstania jednostki.
(Fot. OSP Leopoldów)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze