Oznakowanie przed pasami to wspólna akcja policji oraz Zarządu Dróg Powiatowych
Znaki "smart stop" pojawiły się w Rykach niedawno. Symbole przekreślonego smartfona namalowali przed przejściami dla pieszych pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych. - Zrobiliśmy to w obrębie przejść dla pieszych przy drogach, którymi zarządzamy - mówi Marcin Kostyra dyrektor ZDP w Rykach. - Chcemy tym samym zwrócić uwagę na bezpieczeństwo pieszych, a także żeby nie korzystać z urządzeń elektronicznych przed wejściem na przejście dla pieszych oraz na samym przejściu - dodaje. Z inicjatywą oznaczeń "smart stop" wyszedł Wydział Ruchu Drogowego ryckiej policji.
Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Byloby milo jakby zarzad drod zadbal o to by ulice byly czyste (bez zalegajacego piachu jeszcze z poprzedniej zimy) czy zeby nie byly zarosniete (tak jak na zdjeciu widac) bo woda sie zbiera tworzac kaluze zamiast swobodnie splywac.
Oczywiście, też konieczne jest regularne czyszczenie studzienek kanalizacyjnych. Nie doplinowanie tego zemści się przy najbliższej ulewie. Tak było w wielu dużych miastach, w tym roku.
kit news,jest pare malowideł,co naj jakaś wklejka ,nic poza tym
Właśnie że dobrze że coś takiego jest namalowane może zjeby z nosem w telefonie się chodź trochę obudzą
To nic nie działa. Dziś zauważyłem dwie dziewoje przechodzące przez jezdnię, wlepione w ekran telefonu niczym sroka w gnat. Podejrzewam, że ich nic nie ruszy, nawet jak jakąś by wynosili w plastikowym worku z ulicy. To takie bezstresowe wychowanie jest temu winne, rodzice mają pracę, swoje sprawy i nie interesują się dziećmi.
Kokos popieram . Chodzą jak zombie ślepe głuche bez życia. A później kierowca ma kłopoty bo potrącił nastolatka
Byloby milo jakby zarzad drod zadbal o to by ulice byly czyste (bez zalegajacego piachu jeszcze z poprzedniej zimy) czy zeby nie byly zarosniete (tak jak na zdjeciu widac) bo woda sie zbiera tworzac kaluze zamiast swobodnie splywac.
Oczywiście, też konieczne jest regularne czyszczenie studzienek kanalizacyjnych. Nie doplinowanie tego zemści się przy najbliższej ulewie. Tak było w wielu dużych miastach, w tym roku.
kit news,jest pare malowideł,co naj jakaś wklejka ,nic poza tym