Reklama

Śmigus dyngus po strażacku

Strażacy ochotnicy z Leopoldowa podtrzymują tradycję

W Lany Poniedziałek druhowie z OSP Leopoldów mieli pełne ręce roboty. Przez większość dnia słychać było syreny. Na szczęście nie było to związane z udziałem w akcji ratowniczej. Zadbali o zachowanie dawnych tradycji. Wozem bojowym objeżdżali poszczególne ulice, polewając wodą posesje oraz chętnych przechodniów. Grupa strażaków niezmotoryzowanych odwiedzała też poszczególne domy, żeby złożyć życzenia świąteczne.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości