Strażacy ochotnicy z Leopoldowa podtrzymują tradycję
W Lany Poniedziałek druhowie z OSP Leopoldów mieli pełne ręce roboty. Przez większość dnia słychać było syreny. Na szczęście nie było to związane z udziałem w akcji ratowniczej. Zadbali o zachowanie dawnych tradycji. Wozem bojowym objeżdżali poszczególne ulice, polewając wodą posesje oraz chętnych przechodniów. Grupa strażaków niezmotoryzowanych odwiedzała też poszczególne domy, żeby złożyć życzenia świąteczne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze