DĘBLIN W Zespole Szkół nr 4 odbył się finał III edycji ogólnopolskiego konkursu czytelniczego "Książka - prawdziwy przyjaciel". Wzięli w nim udział uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Najpierw w klasie czytali książkę "Solilandia. Pamiętnik wielickiego skrzata" autorstwa Beaty Kołodziej. Potem brali udział w lekcjach tematycznych i klasowym teście. Drużyny wzięły udział w konkursie wiedzy dotyczącym znajomości książki "Solilandia" a także prezentowały scenki przygotowane w oparciu o ten utwór.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze