Jesteśmy zalewani informacjami z kolejnych miast, że na półkach sklepowych zaczyna brakować cukru. Sytuacja jest tym bardziej niepokojąca, że okres letni, to czas robienia przetworów, a do nich potrzeba właśnie cukru. Inną kwestią, aczkolwiek bezpośrednio wynikającą z popytu na ten produkt i jego niedostępnością, jest cena. Postanowiliśmy zapytać mieszkańców powiatu, co sądzą o sytuacji związanej z cukrem
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze