PKS Ryki wzbogacił się o osiem nowych samochodów. Cztery z nich są już zarejestrowane i gotowe do wyjazdu w trasy. W ciągu dwóch tygodni do Ryk powinny przyjechać kolejne dwa nowe busy, a w przyszłym roku tabor przewoźnika ma się wzbogacić o dwa autobusy. Zapytaliśmy mieszkańców, czy korzystają z usług PKS Ryki
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie da się korzystać. Autobusy jeżdżą jak chcą. Nie mam możliwości dojechać np do pracy. Brak komunikacji np miedzy Deblinem. Porażka.
Broń Boże. Ta spółeczka chyba celowo się zwija, po to żeby "ktoś"(w domyśle "krewny, znajomy królika") przejął te tereny za grosze.
Czy można kupić bilety przez internet? Czy przewoźnik będzie robił kursy sezonowe nad morze i w góry?
Ah PKS czyli wieczne czekanie na planowy przyjazd autobusu. Rzadko zdarza się że przyjedzie o tej godzinie która ma w rozkładzie. Raz 10 minut za wcześnie innym razem 40 za późno. Kurs planowo o 15:35 w poniedziałek w kierunku Wylezina przyjazd 15 minut za późno a żeby tego było mało to trasa przez Swaty, Edwardów, Wiecków, Brzeziny, znowu Ryki i dopiero jedzie w kierunku Wylezina. Tragedia 7 km jechać ponad 40 minut. Dodajmy do tego fatalny stan techniczny autobusów, kierowców którzy w przeważającej części są burakami którzy zatrzymali się w PRL. I dyspozytora który uważa że jest pępkiem świata i który nigdy nie wie kiedy będzie jaki kolwiek autobus a jego ulubioną rozrywką jest trzaskanie ludziom okienkiem przed twarzą. I tu wyłania się obraz nędzy i rozpaczy który dużo ludzi próbuje zmienić ale się nie da bo władze PKS są okropnie odporne na rozmowę i szacunek klienta. Za takie pieniądze które biorą za bilety autobusy powinny być zawsze planowo, powinno być w nich luźno a każdy kto tam pracuje powinien być przemiły a nie wiecznie zmęczony życiem.
Nie da się korzystać. Autobusy jeżdżą jak chcą. Nie mam możliwości dojechać np do pracy. Brak komunikacji np miedzy Deblinem. Porażka.
Broń Boże. Ta spółeczka chyba celowo się zwija, po to żeby "ktoś"(w domyśle "krewny, znajomy królika") przejął te tereny za grosze.
Czy można kupić bilety przez internet? Czy przewoźnik będzie robił kursy sezonowe nad morze i w góry?