Zmierzch zapada już około godziny 16. Co robić, gdy za oknem deszcz, szaruga i coraz krótsze dni? Może ten czas spożytkować na rzeczy, na które nie mamy czasu wiosną i latem? Pytamy mieszkańców powiatu, jakie mają sposoby na długie jesienne wieczory. A jaki jest Wasz sposób? Piszcie w komentarzach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Szacunek dla pani ktora pisze historie rodzinna!. Nie marnuje czasu na ogladanie durnych seriali tylko spedza swoj czas tworczo. Ci co ogladaja seriale to kiedy zejda z tego swiata i zadnego trwalego sladu po sobie nie zostawia. A tej pani dzieci, wnuki czy prawnuki nie tylko bedzo znac historie rodzinne, przodkow to i pani zostawi po sobie piekna pamiatke. Brawo dla tej pani. Ludzie zamiast siedziec i ogladac durnowata telewizje powinniscie zainteresowac sie historia wlasnej rodziny, kim byli wasi przodkowi , co wy swoim wnukom przekazujecie, wasze wnuki powinny znac kim byli jak sie nazywali nie tylko dziadkowie ale rowniez dalsi przodkowie
To wcale nie wstyd oglądać seriale ! Zawierają wiele pouczających treści, często są oparte na wydarzeniach mających odbicie w rzeczywistości. Uczą pięknej polszczyzny, kulturalnego zachowania się wobec innych i mogą być przestrogą dla błądzących w zwykłym codziennym życiu. Czasem mam wrażenie, że zasiadając przed telewizorem wpadam w odwiedziny do Mostowiaków, Lubiczów czy do Leśnej Góry. - Co u nich słychać ? - pytam. Nie wstydzę się tego, że oglądam Polaków w Polsce !!! Podziwiam pracę reżyserów, scenarzystów, a przede wszystkim polskich świetnych aktorów. Nie znaczy to, że tylko seriale są mi "zapełniaczami" wolnego czasu. Dużo piszę i czytam. Moje wnuki i znajomi mają i będą miały co czytać. Nie można się zaszufladkować i tylko...albo czytać, albo pisać, albo oglądać telewizję. Praca i ubogacający nas odpoczynek to jest to, co polecam. Nie wolno się nudzić i robić ciągle to samo i tak samo. Nie wolno też żyć tylko dla siebie i dla rozrywki. Nasz świat daje mnóstwo możliwości doskonalenia się. Obyśmy tylko zdrowi byli, oby nas nic nie bolało. Pozdrawiam czytających i oglądających seriale. Nie wstydźcie się ich oglądania.
Ta telewizja bierze się stąd, że ludzie nie mają hobby, niepotrafią spędzać wolnego czasu na swój sposób, spełniać się w tym co lubią. Ludzie podatni są na sensacje, na czwartą w)ładze co potępia, ale usprawiedliwia fanów tv, gdyż nikt nie wskazał im innej drogi. Ludzie schodzą na łatwiznę, na Ciepło w domu, niespełniając się nawet przy tv, bo gdy mamy określony film, serial i się nim jaramy to znaczy, że coś jest po coś, ale gdy włączamy tv po to, aby poklikać pilotem, a przy tym działać na globalne ocieplenie i narzekać na rachunki za prąd to tu chyba ktoś jest w wielkim dole emocjonalnym. Moi umiłowanie jeżeli chodzi o spędzanie wieczorów to przynajmniej raz w tygodniu pójdzie na spacer, raz do kina renesans, raz na kolacje do Kazimierza, Puław Lublina, czy dla mniej mobilnych do Dąbi, czy Nowy, a raz poczytajcie gazetę, książkę, czy porostu porozmawiaj ie że sobą i tak z 7 telewizyjnych dni robi się 3 z korzyścią dla portfela i zdrowia. Ja sam nie posiadam w domu tv i żyje mi się bardzo dobrze psychicznie i fizycznie.
Ta pani ostatnia to źródło informacji w całych rykach.Dobra kobita Ale te seriałe ja wykończą.
do Krystyna: dla pani seriale sa zrodlem informacji??? Nawet nie chce wiedziec co pani robila w szkole skoro czerpie wiedze z seriali. Nie wiem czy to co pani pisze bardziej straszne czy smieszne. Moze radze zaczac zyc blizej rodziny i ludzi a nie zyc fikcyjnych zyciem bohaterow z telewizji.
Pierwszy od jakiegos czasu sensowny komentarz Ryska,a pani Krystyna-brak slow.
Gościu 11 zastanów się co piszesz i jak do mnie / o mnie mówisz, bo jak będę rządził, a będę to w łache przyjdziesz nie raz i pani mądra Krysia tez
Rysiek nikt nie wybierze cie na zadnego wlodarza bo gramatyki nie znasz i nie umiesz pisac poprawnie po polsku. Na dodatek zawsze piszesz takie farmazony, ze czytac szkoda czasu. Poza tym poglady twoje tez sa niezyciowe!
Gościówko konkretnie, przykłady poproszę. Jak już się wypowiadasz o mnie to w punktach, abym mógł się do tego odnieść. W każdym razie nigdy żadnej ulgi podatkowej ode mnie za podsycanie atmosfery niedostaniesz!
Szacunek dla pani ktora pisze historie rodzinna!. Nie marnuje czasu na ogladanie durnych seriali tylko spedza swoj czas tworczo. Ci co ogladaja seriale to kiedy zejda z tego swiata i zadnego trwalego sladu po sobie nie zostawia. A tej pani dzieci, wnuki czy prawnuki nie tylko bedzo znac historie rodzinne, przodkow to i pani zostawi po sobie piekna pamiatke. Brawo dla tej pani. Ludzie zamiast siedziec i ogladac durnowata telewizje powinniscie zainteresowac sie historia wlasnej rodziny, kim byli wasi przodkowi , co wy swoim wnukom przekazujecie, wasze wnuki powinny znac kim byli jak sie nazywali nie tylko dziadkowie ale rowniez dalsi przodkowie
To wcale nie wstyd oglądać seriale ! Zawierają wiele pouczających treści, często są oparte na wydarzeniach mających odbicie w rzeczywistości. Uczą pięknej polszczyzny, kulturalnego zachowania się wobec innych i mogą być przestrogą dla błądzących w zwykłym codziennym życiu. Czasem mam wrażenie, że zasiadając przed telewizorem wpadam w odwiedziny do Mostowiaków, Lubiczów czy do Leśnej Góry. - Co u nich słychać ? - pytam. Nie wstydzę się tego, że oglądam Polaków w Polsce !!! Podziwiam pracę reżyserów, scenarzystów, a przede wszystkim polskich świetnych aktorów. Nie znaczy to, że tylko seriale są mi "zapełniaczami" wolnego czasu. Dużo piszę i czytam. Moje wnuki i znajomi mają i będą miały co czytać. Nie można się zaszufladkować i tylko...albo czytać, albo pisać, albo oglądać telewizję. Praca i ubogacający nas odpoczynek to jest to, co polecam. Nie wolno się nudzić i robić ciągle to samo i tak samo. Nie wolno też żyć tylko dla siebie i dla rozrywki. Nasz świat daje mnóstwo możliwości doskonalenia się. Obyśmy tylko zdrowi byli, oby nas nic nie bolało. Pozdrawiam czytających i oglądających seriale. Nie wstydźcie się ich oglądania.
Ta telewizja bierze się stąd, że ludzie nie mają hobby, niepotrafią spędzać wolnego czasu na swój sposób, spełniać się w tym co lubią. Ludzie podatni są na sensacje, na czwartą w)ładze co potępia, ale usprawiedliwia fanów tv, gdyż nikt nie wskazał im innej drogi. Ludzie schodzą na łatwiznę, na Ciepło w domu, niespełniając się nawet przy tv, bo gdy mamy określony film, serial i się nim jaramy to znaczy, że coś jest po coś, ale gdy włączamy tv po to, aby poklikać pilotem, a przy tym działać na globalne ocieplenie i narzekać na rachunki za prąd to tu chyba ktoś jest w wielkim dole emocjonalnym. Moi umiłowanie jeżeli chodzi o spędzanie wieczorów to przynajmniej raz w tygodniu pójdzie na spacer, raz do kina renesans, raz na kolacje do Kazimierza, Puław Lublina, czy dla mniej mobilnych do Dąbi, czy Nowy, a raz poczytajcie gazetę, książkę, czy porostu porozmawiaj ie że sobą i tak z 7 telewizyjnych dni robi się 3 z korzyścią dla portfela i zdrowia. Ja sam nie posiadam w domu tv i żyje mi się bardzo dobrze psychicznie i fizycznie.