Reklama

SONDA – Długie jesienne wieczory, jak je spędzasz?

Zmierzch zapada już około godziny 16. Co robić, gdy za oknem deszcz, szaruga i coraz krótsze dni? Może ten czas spożytkować na rzeczy, na które nie mamy czasu wiosną i latem? Pytamy mieszkańców powiatu, jakie mają sposoby na długie jesienne wieczory. A jaki jest Wasz sposób? Piszcie w komentarzach.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-11-22 10:10:10

    Szacunek dla pani ktora pisze historie rodzinna!. Nie marnuje czasu na ogladanie durnych seriali tylko spedza swoj czas tworczo. Ci co ogladaja seriale to kiedy zejda z tego swiata i zadnego trwalego sladu po sobie nie zostawia. A tej pani dzieci, wnuki czy prawnuki nie tylko bedzo znac historie rodzinne, przodkow to i pani zostawi po sobie piekna pamiatke. Brawo dla tej pani. Ludzie zamiast siedziec i ogladac durnowata telewizje powinniscie zainteresowac sie historia wlasnej rodziny, kim byli wasi przodkowi , co wy swoim wnukom przekazujecie, wasze wnuki powinny znac kim byli jak sie nazywali nie tylko dziadkowie ale rowniez dalsi przodkowie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Krystyna - niezalogowany 2019-11-22 11:53:07

    To wcale nie wstyd oglądać seriale ! Zawierają wiele pouczających treści, często są oparte na wydarzeniach mających odbicie w rzeczywistości. Uczą pięknej polszczyzny, kulturalnego zachowania się wobec innych i mogą być przestrogą dla błądzących w zwykłym codziennym życiu. Czasem mam wrażenie, że zasiadając przed telewizorem wpadam w odwiedziny do Mostowiaków, Lubiczów czy do Leśnej Góry. - Co u nich słychać ? - pytam. Nie wstydzę się tego, że oglądam Polaków w Polsce !!! Podziwiam pracę reżyserów, scenarzystów, a przede wszystkim polskich świetnych aktorów. Nie znaczy to, że tylko seriale są mi "zapełniaczami" wolnego czasu. Dużo piszę i czytam. Moje wnuki i znajomi mają i będą miały co czytać. Nie można się zaszufladkować i tylko...albo czytać, albo pisać, albo oglądać telewizję. Praca i ubogacający nas odpoczynek to jest to, co polecam. Nie wolno się nudzić i robić ciągle to samo i tak samo. Nie wolno też żyć tylko dla siebie i dla rozrywki. Nasz świat daje mnóstwo możliwości doskonalenia się. Obyśmy tylko zdrowi byli, oby nas nic nie bolało. Pozdrawiam czytających i oglądających seriale. Nie wstydźcie się ich oglądania.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-11-22 14:37:36

    Ta telewizja bierze się stąd, że ludzie nie mają hobby, niepotrafią spędzać wolnego czasu na swój sposób, spełniać się w tym co lubią. Ludzie podatni są na sensacje, na czwartą w)ładze co potępia, ale usprawiedliwia fanów tv, gdyż nikt nie wskazał im innej drogi. Ludzie schodzą na łatwiznę, na Ciepło w domu, niespełniając się nawet przy tv, bo gdy mamy określony film, serial i się nim jaramy to znaczy, że coś jest po coś, ale gdy włączamy tv po to, aby poklikać pilotem, a przy tym działać na globalne ocieplenie i narzekać na rachunki za prąd to tu chyba ktoś jest w wielkim dole emocjonalnym. Moi umiłowanie jeżeli chodzi o spędzanie wieczorów to przynajmniej raz w tygodniu pójdzie na spacer, raz do kina renesans, raz na kolacje do Kazimierza, Puław Lublina, czy dla mniej mobilnych do Dąbi, czy Nowy, a raz poczytajcie gazetę, książkę, czy porostu porozmawiaj ie że sobą i tak z 7 telewizyjnych dni robi się 3 z korzyścią dla portfela i zdrowia. Ja sam nie posiadam w domu tv i żyje mi się bardzo dobrze psychicznie i fizycznie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości