Reklama

SONDA: System gospodarki odpadami. Sprawdza się?

Od 1 lipca 2013 roku właścicielami śmieci są gminy i to one muszą zorganizować ich odbiór. Każdy mieszkaniec musi płacić tzw. podatek śmieciowy. Opłata śmieciowa nie jest uzależniona od objętości odpadów, jak było do końca czerwca 2013, ale od liczby osób w gospodarstwie domowym. Jak się okazuje, w większości gmin wzrastają opłaty, głównie ze względu na coraz wyższe wymagania stawiane samorządom odnośnie ochrony środowiska.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości