W ramach rewitalizacji ryckiej starówki zmodernizowany zostanie park przy ul. Warszawskiej. Pytamy mieszkańców, co sądzą o planach związanych z miejskim parkiem
Wartość kosztorysowa kompleksowej rewitalizacji ryckiej starówki to prawie 17 mln zł. Inwestycja potrwa 3 lata. Wygląd i funkcjonalność ma zmienić m.in. park przy ulicy Warszawskiej. Powstaną tu miejsca do odpoczynku, rozrywki i uprawiania sportu. Od strony PKS-u pojawi się ogrodzenie. Wygląd pałacu ma uatrakcyjnić ustawiona przed nim podświetlona fontanna. Wokół osi pałacu zaplanowano taras obsadzony głównie różami parkowymi. W zachodniej części parku przy ulicy Słowackiego zaplanowano plac zabaw, a przy budynku biblioteki miniamfiteatr na 164 miejsca siedzące.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Niech najpierw kończa to co zaczęli.Po pierwsz primo:jak to jest że zaczęto trase rowerowa od "fregaty" do tesco a potem od tesco do ronda i ten pierwszy odcinek został "rozbebłany" skoro prace powinny być kończone po kolei? Po drugie primo-ultimo:maja hajs na duperele tj jak kindergarden dla madek i ich bombelków a szpital,podkreślam SZPITAL tak potrzebna instytucja jest olewana?w ogóle skad to zadłużenie się wzięło skoro szpitale sa dofinansowywane przez NFZ.nie czaje tego.
Taa akurat mało placów zabaw w rykach naliczyłem chyba z sześć placów zab dla dzieci potrzebny kolejny chba tylko dla młodzierzy która będzie się na nim bawić po nocach i niszczyć. W parku nie będzie odpoczynku jeżeli dzieci będą na drugim końcu hałasować według mnie głupi pomysł totalnie.
Może niech ktoś pomyśli o modernizacji dróg skoro pojawiły się pieniądze. Drogi powiatowe w niektórych okolicach powiatu są w opłakanym stanie. Już właśnie nie wspominając o szpitalu na którego utrzymanie mają składać się ludzie ? Co z pieniędzmi od państwa? To się nie mieści w głowie
Może niech ktoś pomyśli o modernizacji dróg skoro pojawiły się pieniądze. Drogi powiatowe w niektórych okolicach powiatu są w opłakanym stanie. Już właśnie nie wspominając o szpitalu na którego utrzymanie mają składać się ludzie ? Co z pieniędzmi od państwa? To się nie mieści w głowie
Bardzo dobrze, park powinien prezentować miasto, mała architektura jest potrzebna, fajnie że idą inwestycje tylko aby ktoś dopilnował wszystkich szczegółów związanych z ich powstawaniem, aby nie powstawały absurdy typu lewoskręt przy mleczarni bez rozwiniecia pasu, czy orlen bez zjazdu... Nawet nowopowstały asfalt na fregacie jest beznadziejnie wykonany na łączeniu ze starą nawierzchnią - wyczuwalna górka, można było to zrobic jak nalezy. Co do dróg powiatowych, więszkość miescowosci ma je lepsze niż same Miasto powiatowe, dobrze że coś sie dzieje na taką skale.
Niech najpierw kończa to co zaczęli.Po pierwsz primo:jak to jest że zaczęto trase rowerowa od "fregaty" do tesco a potem od tesco do ronda i ten pierwszy odcinek został "rozbebłany" skoro prace powinny być kończone po kolei? Po drugie primo-ultimo:maja hajs na duperele tj jak kindergarden dla madek i ich bombelków a szpital,podkreślam SZPITAL tak potrzebna instytucja jest olewana?w ogóle skad to zadłużenie się wzięło skoro szpitale sa dofinansowywane przez NFZ.nie czaje tego.
Taa akurat mało placów zabaw w rykach naliczyłem chyba z sześć placów zab dla dzieci potrzebny kolejny chba tylko dla młodzierzy która będzie się na nim bawić po nocach i niszczyć. W parku nie będzie odpoczynku jeżeli dzieci będą na drugim końcu hałasować według mnie głupi pomysł totalnie.
Może niech ktoś pomyśli o modernizacji dróg skoro pojawiły się pieniądze. Drogi powiatowe w niektórych okolicach powiatu są w opłakanym stanie. Już właśnie nie wspominając o szpitalu na którego utrzymanie mają składać się ludzie ? Co z pieniędzmi od państwa? To się nie mieści w głowie