Reklama

Sonda TV: Modernizacja parku miejskiego w Rykach

W ramach rewitalizacji ryckiej starówki zmodernizowany zostanie park przy ul. Warszawskiej. Pytamy mieszkańców, co sądzą o planach związanych z miejskim parkiem

Wartość kosztorysowa kompleksowej rewitalizacji ryckiej starówki to prawie 17 mln zł. Inwestycja potrwa 3 lata. Wygląd i funkcjonalność ma zmienić m.in. park przy ulicy Warszawskiej. Powstaną tu miejsca do odpoczynku, rozrywki i uprawiania sportu. Od strony PKS-u pojawi się ogrodzenie. Wygląd pałacu ma uatrakcyjnić ustawiona przed nim podświetlona fontanna. Wokół osi pałacu zaplanowano taras obsadzony głównie różami parkowymi. W zachodniej części parku przy ulicy Słowackiego zaplanowano plac zabaw, a przy budynku biblioteki miniamfiteatr na 164 miejsca siedzące.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gizmo123 - niezalogowany 2019-05-13 21:38:34

    Niech najpierw kończa to co zaczęli.Po pierwsz primo:jak to jest że zaczęto trase rowerowa od "fregaty" do tesco a potem od tesco do ronda i ten pierwszy odcinek został "rozbebłany" skoro prace powinny być kończone po kolei? Po drugie primo-ultimo:maja hajs na duperele tj jak kindergarden dla madek i ich bombelków a szpital,podkreślam SZPITAL tak potrzebna instytucja jest olewana?w ogóle skad to zadłużenie się wzięło skoro szpitale sa dofinansowywane przez NFZ.nie czaje tego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    elmo09 - niezalogowany 2019-05-13 22:09:13

    Taa akurat mało placów zabaw w rykach naliczyłem chyba z sześć placów zab dla dzieci potrzebny kolejny chba tylko dla młodzierzy która będzie się na nim bawić po nocach i niszczyć. W parku nie będzie odpoczynku jeżeli dzieci będą na drugim końcu hałasować według mnie głupi pomysł totalnie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-05-14 12:30:17

    Może niech ktoś pomyśli o modernizacji dróg skoro pojawiły się pieniądze. Drogi powiatowe w niektórych okolicach powiatu są w opłakanym stanie. Już właśnie nie wspominając o szpitalu na którego utrzymanie mają składać się ludzie ? Co z pieniędzmi od państwa? To się nie mieści w głowie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości