Zapytaliśmy mieszkańców, które z miejsc w Rykach jest mało reprezentacyjne.
Nasi rozmówcy zwracają uwagę na park, obskurne budynki, targowisko po zakończonym handlu, czy dworzec PKS.
A Waszym zdaniem co należałoby poprawić, odnowić, zmienić, aby miasto powiatowe było ładniejsze? Piszcie w komentarzach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Bez urazy, ale to miasto w ogóle nie ma wizytówki. Nie wykorzystało potencjału trasy Warszawa-Lublin. Młodzi uciekają gdzie mogą, bo tu nie ma absolutnie nic. Najgorszą wizytówką Ryk są apteki i banki. Jaki target, takie przedsiębiorstwa. Dla starszych. Pozdrawia ten, który wyjechał, bo miasto zamiast przeszkadzać to zadłuża się spełniając swoje ambicje wyborcze.
Złodzieje handlujący kradzionymi butami znani w Rykach jak Iwona B. itd....
Ryki to zadupie, tam nie ma już prawie nic oprócz aptek i zakładu pogrzebowego. Nawet ruch wygodnie po otwarciu S-ki
Witam. Słyszałam kiedyś od jednego z mieszkańców Ryk o pomyśle zrobienia ścieżki rowerowej wokół stawu Buksa. Myślę, że to dobra propozycja. Obecnie mieszkańcy naszego miasta jeśli chcą pospacerować, to idą na cmentarz, to smutne ale tak jest. Uważam, że pożałowania godne są też niektóre miejsca parkingowe, np. do niedawna te obok szpitala, oprócz tego w pobliżu poczty. Na plus moim zdaniem zasługuje Rynek, ale już zadbanie o czystość na nim, nie. Przykre jest to, że Ryki się starzeją i pustoszeją, jeśli tak dalej pójdzie, to brak estetyki będzie naszym najmniejszym problemem. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców naszego miasta.
Większość terenu tego grajdoła jest mało reprezentacyjne, głównie przez zaniedbania i lenistwo kolejnych ekip rządzących, jak i brak inicjatywy samych mieszkańców. Należałoby zrównać z ziemią większość obiektów pamiętających czasy PRLu i wybudować od podstaw. Tu nie ma co się bawić w pudrowanie trupa, tylko żeby było jak było.
Bez urazy, ale to miasto w ogóle nie ma wizytówki. Nie wykorzystało potencjału trasy Warszawa-Lublin. Młodzi uciekają gdzie mogą, bo tu nie ma absolutnie nic. Najgorszą wizytówką Ryk są apteki i banki. Jaki target, takie przedsiębiorstwa. Dla starszych. Pozdrawia ten, który wyjechał, bo miasto zamiast przeszkadzać to zadłuża się spełniając swoje ambicje wyborcze.
Złodzieje handlujący kradzionymi butami znani w Rykach jak Iwona B. itd....
Ryki to zadupie, tam nie ma już prawie nic oprócz aptek i zakładu pogrzebowego. Nawet ruch wygodnie po otwarciu S-ki