Reklama

Spędzili trochę czasu "offline"

Zakończyło się pierwsze spotkanie klubu gier planszowych

Do Kwadratu Artystycznego w Rykach przybyli dziś zainteresowani planszówkami. Główną grą była "Carcassonne" - popularna na świecie gra, która przed laty w Niemczech została wybrana Grą Roku. Zasady gry wyjaśnił Grzegorz Łabędzki, pomysłodawca spotkania.

- Jestem mile zaskoczony frekwencją - mówi Grzegorz Łabędzki. - Planujemy spotkania cykliczne, raz lub dwa razy w miesiącu. Będziemy próbować i testować kolejne gry, ale także będziemy grać w te, w które już graliśmy - zapowiada.

Gry planszowe zyskują w ostatnim czasie coraz większą popularność. Można zaryzykować stwierdzenie, że są fenomenem ostatnich lat. Pozwalają oderwać się na chwilę od zdigitalizowanego świata i spędzić trochę czasu "offline".

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości