Reklama

Spotkanie w Dęblinie: Co zmieni się w rejonie Mierzwiączka? Dyskusja nad planem zagospodarowania

Burmistrz Dęblina, Roman Dariusz Bytniewski, zaprasza mieszkańców na spotkanie otwarte, które dotyczy zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla rejonu Mierzwiączka. To ważny moment, aby poznać szczegóły planu i wyrazić swoje uwagi.

Spotkanie odbędzie się dziś, 21 października (wtorek) o godzinie 17:00. Miejscem spotkania będzie Urząd Miasta Dęblin, w pokoju nr 1.

Celem wydarzenia jest otwarta dyskusja i prezentacja rozwiązań przyjętych w projekcie planu zagospodarowania przestrzennego rejonu Mierzwiączka.

Co zostanie zaprezentowane?

Podczas spotkania zaprezentowany zostanie projekt aktu planowania przestrzennego. Następnie odbędzie się otwarta dyskusja, której celem jest zebranie uwag od obecnych osób.

Mieszkańcy będą mogli zadawać pytania, wyrażać swoje opinie, przedstawiać pomysły oraz wątpliwości dotyczące zmiany projektu planu miejscowego.

Reklama

Na miejscu obecni będą specjaliści: pracownik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej Urzędu Miasta Dęblin oraz projektant opracowujący projekt konsultowanego planu. To doskonała okazja, by porozmawiać bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za kształtowanie przestrzeni w tym rejonie miasta.

Ostatni moment na zgłaszanie uwag!

Urząd Miasta Dęblin przypomina, że to nie jedyna forma konsultacji. Uwagi dotyczące projektu można składać do 7 listopada 2025 r. Można to zrobić zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej.

Formularz do zgłaszania uwag jest dostępny na stronie Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) Urzędu Miasta Dęblin.

Reklama

Władze miasta zachęcają do udziału, podkreślając, że to dobry moment, by poznać szczegóły planu i wyrazić swoją opinię.

Źródło: Miasto Dęblin
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości