Izba Historii Kolei Węzła Dęblin w Leopoldowie (ul. Wesoła 15) otworzy swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą powspominać czasy świetności kolei w naszym regionie. Tego dnia przypada 148. rocznica uruchomienia Nadwiślańskiej Żelaznej Drogi
Organizatorzy – Izba Historii Kolei Węzła Dęblin w Leopoldowie i Stowarzyszenie Miłośników Kolei Węzła Dęblin – zapraszają na spotkanie w piątek (29 sierpnia) o godz. 16:00, które sami nazywają „historyczno-towarzyskim”. W planach są rozmowy o przeszłości i dobra, domowa atmosfera.
– Powspominamy pracę na kolei, życie przy kolei, kolejarzy, którzy już odeszli, Leopoldów i ludzi, którzy tu mieszkali – zapowiadają z entuzjazmem.
To nie będzie zwykłe spotkanie. Organizatorzy obiecują kawę, herbatę i ciasto. A jeśli masz w domu stare zdjęcia związane z koleją, kolejarzami czy Leopoldowem, koniecznie je zabierz!
– Koniecznie przynieście stare zdjęcia związane z koleją, kolejarzami i Leopoldowem – zachęcają. Te fotografie mogą stać się powodem do wielu wzruszających historii i ożywić wspomnienia z dawnych lat.
Kiedy: Piątek, 29 sierpnia, godz. 16:00
Gdzie: Izba Historii Kolei Węzła Dęblin, ul. Wesoła 15, Leopoldów
Co zabrać: Stare zdjęcia związane z koleją, kolejarzami i Leopoldowem
Organizatorzy: Izba Historii Kolei Węzła Dęblin w Leopoldowie oraz Stowarzyszenie Miłośników Kolei Węzła Dęblin.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze