Reklama

Spotkanie z historią kolei! Już w piątek

Izba Historii Kolei Węzła Dęblin w Leopoldowie (ul. Wesoła 15) otworzy swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą powspominać czasy świetności kolei w naszym regionie. Tego dnia przypada 148. rocznica uruchomienia Nadwiślańskiej Żelaznej Drogi

Organizatorzy – Izba Historii Kolei Węzła Dęblin w Leopoldowie i Stowarzyszenie Miłośników Kolei Węzła Dęblin – zapraszają na spotkanie w piątek (29 sierpnia) o godz. 16:00, które sami nazywają „historyczno-towarzyskim”. W planach są rozmowy o przeszłości i dobra, domowa atmosfera.

– Powspominamy pracę na kolei, życie przy kolei, kolejarzy, którzy już odeszli, Leopoldów i ludzi, którzy tu mieszkali – zapowiadają z entuzjazmem.

Co nas czeka?

To nie będzie zwykłe spotkanie. Organizatorzy obiecują kawę, herbatę i ciasto. A jeśli masz w domu stare zdjęcia związane z koleją, kolejarzami czy Leopoldowem, koniecznie je zabierz!

Reklama

– Koniecznie przynieście stare zdjęcia związane z koleją, kolejarzami i Leopoldowem – zachęcają. Te fotografie mogą stać się powodem do wielu wzruszających historii i ożywić wspomnienia z dawnych lat.

Szczegóły wydarzenia:

Kiedy: Piątek, 29 sierpnia, godz. 16:00 
Gdzie: Izba Historii Kolei Węzła Dęblin, ul. Wesoła 15, Leopoldów 
Co zabrać: Stare zdjęcia związane z koleją, kolejarzami i Leopoldowem 

Organizatorzy: Izba Historii Kolei Węzła Dęblin w Leopoldowie oraz Stowarzyszenie Miłośników Kolei Węzła Dęblin.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości